Плагін SendPulse Web Push для WordPress

Webpush, CMS

Інтеграція плагіна SendPulse Web Push для сайту на WordPress допоможе надсилати push повідомлення вашим користувачам.

Що таке web push сповіщення?

Web push сповіщення з вашого сайту миттєво відображаються на робочому столі користувача та можуть використовуватися як нагадування, сповіщення, запрошення та інші способи комунікації з клієнтами. Це ідеальне рішення для швидкого сповіщення клієнтів у рамках інформаційних та рекламних кампаній (приклад нижче).

 

 

Як працює web push?

Коли відвідувачі заходять на ваш сайт, вони бачать форму підписки з кнопкою Дозволити або Блокувати.

Якщо користувач надає свій дозвіл, сайт зможе надсилати сповіщення до Google Chrome, Mozilla Firefox та інших браузерів на основі Chromium. Отримувати web push сповіщення клієнти зможуть навіть у тому випадку, якщо вони не заходять на ваш сайт.

Великою перевагою є те, що ви можете надсилати push сповіщення абсолютно безоплатно, без обмежень на кількість підписників чи повідомлень.

Плагін дозволяє передавати email відвідувача, який погодився отримувати web push сповіщення, якщо він зареєстрований як користувач у вашому Wordpress. Таким чином, можна надсилати йому не тільки web push, а й email розсилки.

Як завантажити та налаштувати плагін?

Для початку створіть акаунт у SendPulse та додайте свій сайт. Введіть код інтеграції до налаштувань плагіна. Інтеграція встановлюється швидко і просто. Дотримуйтесь покрокової інструкції Як встановити плагін SendPulse у WordPress.

Якщо у вас виникнуть будь-які складнощі з налаштуванням інтеграції, заповніть форму зворотного зв'язку. Підтримка доступна цілодобово.

Читайте також про особливості плагіна SendPulse Web Push у каталозі плагінів WordPress.

Для надсилання email повідомлень зі свого сайту до WordPress використовуйте плагін SendPulse Email для WordPress.

 

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні