Що таке лід-магніт

Лід-магніт — це корисний контент, який ви даєте користувачеві безкоштовно в обмін на його контактні дані, наприклад, чек-лист, електронна книга, добірка інструментів, консультація чи знижка. Згідно з дослідженнями, добре продуманий лід-магніт може принести до 35 000 нових email адрес у базу маркетолога за 60 днів.

Як працює лід-магніт

Кожна компанія може розмістити на своєму сайті лід-магніт, який допоможе збирати контакти користувачів та email адреси для подальших розсилок.

Ось як це працює.

 1. Підготуйте для користувача корисний контент.

  Поділіться власним досвідом, дайте рекомендації або складіть список кроків, що допоможуть досягнути певної мети або вирішити задачу. Де знайти ідеї для лід-магніту можете почитати на нашому блозі.

 2. Створіть форму підписки з лід-магнітом.

  Повідомте користувачеві, що він отримає, коли підпишеться на вашу розсилку — зробити це можна просто у заголовку, наприклад, «Підпишіться на нашу розсилку і отримаєте електронну книгу». Також в формі можна уточнити, як часто будуть приходити розсилки.

 3. Надайте доступ до обіцяного матеріалу.

  Надайте посилання на обіцяний матеріал у повідомленні про підписку або у тексті листа-підтвердження підписки.

Приклад форми лід-магніта
Приклад форми лід-магніта

Як створити форму для відправки лід-магніту

У SendPulse ви можете створити форму, за допомогою якої можна відправити лід-магніт і підписати на розсилку.

 1. Вибираємо вид форми для лід-магніту. Заходимо у свій аккаунт SendPulse і переходимо в меню «Форми підписки». Обираємо вид форми підписки: вбудована, плаваюча, фіксована або попап вікно.
 2. Обираємо адресну книгу. В неї будуть додаватися нові підписники, яких залучить лід-магніт.
 3. Створюємо дизайн форми для лід-магніту в редакторі. Заповнюємо заголовок, вставляємо зображення і поля для збору email адрес та інших даних.
 4. Вказуємо умови появи на сайті.  Якщо це попап, ви можете виставити затримку його появи на сайті.
 5. Додаємо посилання на матеріал. Додайте посилання на матеріал, про який ви заявили в лід-магніті, у «сповіщення про підписку» або у текст «сповіщення про підписку».

Готово! Форму для вашого лід-магніту створено. Тепер ви можете додати її на свій сайт. Вона також буде доступна в SendPulse за наданим посиланням. Якщо у вас немає свого сайту, ви можете поділитися посиланням на форму з лід-магнітом в особистому листуванні або у соцмережах.

Приклад форми для надсилання лід-магніту
Приклад форми для відправки лід-магніту

Бажаєте зібрати цільову базу підписників? Дізнайтесь як із нашого відео.

Спробуйте сервіс email розсилок SendPulse безкоштовно