Дата останньої редакції 27.08.2020

Перед початком використання сервісу валідації, будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Правилами.

1. Загальні положення

Користування послугами сервісу SendPulse регулюється цими Правилами, Правилами користування SendPulse — у відповідній до сервісу частині і Політикою конфіденційності SendPulse в цілому.

Правила можуть бути виправлені і доповнені адміністрацією сервісу без повідомлення користувачів. Нова редакція набирає чинності з моменту її розміщення на офіційному сайті сервісу. Продовження використання сервісу користувачем означає прийняття і згоду з правилами і можливими змінами.

Ці Правила є публічною офертою. Реєструючись в сервісі або використовуючи сервіс будь-яким способом, ви погоджуєтеся та приймаєте ці Правила (від вашого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Положення цих Правил залишаються в силі весь час, поки ви використовуєте сервіс або будь-яку інформацію, отриману через наш сервіс.

Реєструючись у сервісі або використовуючи сервіс будь-яким способом, ви погоджуєтеся і приймаєте ці Умови (від вашого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Положення даних Умов залишаються в силі весь час, поки ви використовуєте сервіс або будь-яку іншу інформацію, отриману через наш сервіс.

Реєструючись у сервісі або використовуючи сервіс у будь-який спосіб, ви заявляєте і гарантуєте, що маєте право, повноваження й можливості прийняти ці Умови (від свого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Ви заявляєте та гарантуєте, що досягли повноліття для укладання даної угоди або, у разі якщо ви не досягли повноліття, отримали згоду батьків або опікуна на укладення цієї угоди від вашого імені. Приймаючи ці Умови від імені організації або іншої юридичної особи, ви заявляєте і гарантуєте, що у вас є для цього належні повноваження; в такому разі, терміни «ви», «ваш» та інші форми данного займенника, крім цього речення, відносяться до такої організації або юридичної особи.

1.1. Визначення термінів

Адміністрація сервісу — уповноважені співробітники сервісу, що діють від імені SendPulse Inc.

Валідація — перевірка адресної книги на предмет наявності в ній неіснуючих адрес або перевірка існування окремої електронної адреси.

Провалідовані адреси — адреси, які пройшли перевірку за допомогою валідатора.

Всі терміни, які використані, але не визначені в цих Правилах, використовуються у значеннях, визначених Правилами використання SendPulse і Політикою конфіденційності SendPulse.

1.2. Послуги, що надаються

Сервіс надає користувачам можливість:

 • перевіряти списки адрес на предмет наявності в них неіснуючих адрес,
 • перевіряти одиничну email адресу на існування,
 • переглядати звіт з результатами валідації в особистому кабінеті або отримати його на свою пошту,
 • експортувати перевірений список,
 • відправляти розсилку після перевірки.

Користування сервісом здійснюється на безоплатній основі з обмеженням по кількості перевірених адрес. При перевищенні ліміту адрес, що перевіряються, користувач може вибрати платний тариф в залежності від потрібної кількості адрес.

1.3. Використання сервісу

Використання сервісу здійснюється за допомогою існуючого облікового запису SendPulse. Під обліковим записом розуміється аккаунт користувача в особистому кабінеті сервісу SendPulse (https://sendpulse.com). При відсутності у користувача облікового запису SendPulse, необхідно зареєструватися на офіційному сайті за цією адресою згідно з інструкціями та підказками, що відображається у процесі.

Перед реєстрацією користувачеві необхідно ознайомитися з цими Правилами, Правилами використання SendPulse і Політикою конфіденційності SendPulse.

Під час реєстрації користувач заповнює необхідні поля персональними даними (ім'я, email адреса, телефон) і вказує пароль, який надалі буде використовуватися для доступу до аккаунту. Користувачеві забороняється передавати третім особам свій логін і пароль, до того ж він несе повну відповідальність за збереження персонального логіна і пароля.

Всі персональні дані підпадають під дію Правил і Політики Конфіденційності сервісу і можуть бути використані співробітниками сервісу, щоб зв’язатися з користувачем.

Користувач зобов'язується вказувати дійсні дані при реєстрації; клієнти, які вказали недійсні контактні дані, можуть бути позбавлені права використовувати сервіс.

Користувач самостійно несе відповідальність за коректність даних, зазначених при реєстрації.

2. Валідація

Сервіс валідації дозволяє користувачеві перевірити список електронних адрес на предмет існування перед розсилкою. Після перевірки можна відфільтрувати недійсні адреси, які можуть бути причиною помилок доставки.

Щоб перевірити список електронних адрес, ви можете створити нову адресну книгу і завантажити в неї адреси підписників. Допустимо завантажувати файли у форматах txt, csv, xls, xlsx. Користувач також може вибрати існуючу адресну книгу для перевірки.

Можна перевіряти списки адрес або окремі email адреси.

Після перевірки користувач отримує детальний звіт зі статусами кожної email адреси: «дійсна», «непідтверджена» або «недійсна».

У розділі «Мої перевірки» зберігаються результати кожної валідації списку адрес. Кожна перевірка датується, щоб користувач міг контролювати актуальність списку і при необхідності провести повторну перевірку адресної книги.

Після перевірки адрес користувач може перейти в email сервіс і створити email розсилку по перевіреній книзі.

Сервіс також дає можливість вивантажити перевірений список в окремий файл.

3. Обов'язки сторін

3.1. Обов'язки користувача

Користувач зобов'язується:

 • забезпечити конфіденційність свого логіна і пароля для доступу до сервісу, не допускати третіх осіб до використання свого облікового запису;
 • надавати сервісу достовірні персональні дані;
 • нести відповідальність за достовірність інформації та усіх даних, які він завантажує при використанні сервісу;
 • не використовувати сервіс для відправки спаму;
 • використовувати сервіс відповідно до Правил використання. У разі порушення користувачем Правил використання або інших вимог сервісу, адміністрація має право заблокувати або видалити акаунт користувача до повного врегулювання інциденту; надавати на запит адміністрації сервісу додаткову інформацію, яка має безпосереднє відношення до сервісу;
 • дотримуватися майнових і немайнових прав авторів та інших правовласників при використанні сервісу;
 • утримуватися від грубої і нецензурної мови при спілкуванні зі співробітниками сервісу.

Ви заявляєте та гарантуєте, що будете використовувати наш сервіс у відповідності з усіма діючими законами і нормативними актами. Ви несете відповідальність за визначення того, чи відповідає використання наших послуг нормативним актам вашої країни. Використання нашого сервісу в будь-яких незаконних або дискримінуючих цілях заборонено.

3.2. Обов'язки сервісу

Сервіс зобов'язується:

 • надати користувачеві доступ до сервісу відразу після реєстрації користувача у сервісі відповідно до Правил;
 • забезпечити користувачеві необхідний функціонал, зазначений у цих Правилах;
 • забезпечити постійний доступ до сервісу з обраним користувачем логіном і паролем.

Адміністрація сервісу має право вносити зміни в інтерфейс і функціонал сервісу на власний розсуд.

Валідація списку електронних адрес підвищує ймовірність успішного проходження модерації розсилки, але не гарантує його через наявність списку інших вимог до розсилки в Антиспам політиці.

Сервіс не відправляє повідомлення на електронні адреси, яким присвоєно статус «недійсний» при валідації.

Сервіс зберігає дані, які користувач завантажує в адресну книгу для валідації, поки користувач самостійно не видалить їх.

4. Обмеження гарантій і відповідальності

Адміністрація сервісу не несе відповідальності за дії користувача, які були вчинені ним в результаті нерозуміння або помилкового розуміння Правил використання.

Ви самостійно несете повну відповідальність за будь-які збитки в результаті вашого використання сервісу, включаючи будь-які завантаження з сервісу. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, навіть якщо компанію сповістили про можливість настання даних збитків. Ми надаємо сервіс «як є» і «в міру наявності». Це означає, що ми не надаємо жодних гарантій, прямих або непрямих, включаючи, але не обмежуючись гарантіями комерційних якостей і придатності сервісу для конкретних цілей. Оскільки користувачі використовують сервіс в різних цілях, ми не можемо гарантувати, що він буде відповідати всім вашим вимогам.

У разі порушення користувачем правил, що регулюють використання сервісу, адміністрація має право обмежити доступ до сервісу.

Адміністрація сервісу не несе відповідальності за затримки чи збої у процесі здійснення операцій, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах; дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їхньою роботою; належне функціонування сервісу, у разі, якщо користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

5. Право, що застосовується. Арбітраж

Відносини компанії і користувача в рамках сервісу регулюються законами штату Делавер без урахування положень колізійного права.

Всі суперечки, що виникають у зв'язку з використанням сервісу та цими Правилами, будуть вирішуватися у відповідних державних і федеральних судах штату Делавер, і кожна сторона буде підкорятися юрисдикції цих судів.

6. Контакти

З усіх питань, пов'язаних з використанням сервісу та цими Правилами ви можете звернутися в службу підтримки за адресою support@sendpulse.com.

Ви також можете зв'язатися з нами за наступною поштовою адресою: SendPulse Inc. 220 E 23rd St #401, New York, NY 10010.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні