CMS (система керування вмістом) — це програмне забезпечення, яке використовується для додавання статей, фотографій і відео на ваш сайт і управління цим контентом.

Переваги використання CMS

  1. Простий інтерфейс. Вам не потрібно володіти спеціалізованими навичками для додавання контенту в CMS. Інтерфейс простий, і навчання не займає надто багато часу.
  2. Розподіл прав доступу. Щоб запобігти витоку інформації, ви можете обмежити доступ до різних розділів сайту, коли співробітники керують контентом. Деякі з них (менеджери з продажу) можуть мати доступ тільки для додавання сторінок продуктів. Інші, такі як маркетологи або копірайтери, можуть мати доступ до редагування і створення постів в блогах.
  3. Легке і швидке обслуговування сайту. Якщо вам потрібно внести зміни в будь-який розділ вашого сайту за допомогою CMS, вона легко знайде конкретну сторінку серед сотень інших сторінок. За допомогою CMS ви можете вносити зміни, оновлювати програмне забезпечення CMS і додавати функціональні можливості, не порушуючи роботу сайту.
  4. Інструмент SEO. Хороша CMS має функцію, щоб зробити ваш контент більш помітним в результатах пошукової системи.
  5. Кастомний дизайн. CMS дозволяє легко змінити дизайн, тому що контент і дизайн знаходяться в окремих розділах.

SendPulse реалізував інтеграцію для ваших CMS і CRM.

Також шукали з "CMS"
Оцініть, наскільки стаття була корисною "CMS"

Оцінка: 4 / 5 (2)

Нове

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні

Якщо вас цікавить, що таке "Що таке CMS: визначення, переваги", вам може бути цікавий наш сервіс розсилок.