Інтеграція SendPulse із Poster

Email, Популярні, CRM, Адресна книга

Poster POS – це хмарна каса для кафе та ресторанів. Система допомагає відстежувати продажі, контролювати роботу персоналу, вести складський облік і керувати цінами та знижками.

Каса встановлюється всього за 15 хвилин, працює на iPad і Android і підходить для такого бізнесу як: кав'ярня, пекарня, кафе, кондитерська, ресторан, бар, паб, фаст-фуд, піцерія.

У Poster ви можете не тільки створювати меню, контролювати перелік інгредієнтів, які використовуються в приготуванні страв, а й ефективно вести маркетинг. Наприклад, запускати email розсилки за списком клієнтів і підписників вашого сайту. Для цього використовуйте інтеграцію з SendPulse.

Для чого потрібна інтеграція Poster з SendPulse?

Додаток інтеграції дозволить вам автоматично синхронізувати контакти між Poster POS і SendPulse. При цьому в особистому кабінеті ви можете створювати шаблони листів з корпоративними шрифтами та лого, відправляти email розсилки 2 500 клієнтам безплатно. Налаштовуйте автоматичні ланцюжки листів і SMS, щоб інформувати клієнтів про нові акції та події у вашому закладі.

Можливості інтеграції

  • Автоматичне додавання нових клієнтів до адресної книги

Дані, залишені користувачем у формі підписки на вашому сайті, потрапляють у зазначену вами адресну книгу. Ви зможете запускати автоматичне надсилання привітальних листів усім новим доданим користувачам.

  • Експорт усіх клієнтів 

Надсилайте дані з Poster у SendPulse для збору контактних даних клієнтів. Email, номер телефону, ім'я, вік та інша інформація потраплятиме до бази для подальших персоналізованих розсилок.

  • Авторозсилка

Ви можете налаштовувати авторозсилку на кожну створену адресну книгу. Для цього попередньо вкажіть потрібні події, за якими відбуватиметься надсилання листів. Зазвичай встановлюють такі події: реєстрація, день народження, кліки у попередньому листі тощо.

Дізнатися про інтеграцію на сайті Poster.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні