1. Загальні положення

Стосунки між Партнером та SendPulse регулюються умовами цієї Партнерської програми (далі – «Програма»), Правилами використання SendPulse — у застосовній частині та Політикою конфіденційності SendPulse в цілому.

Партнерська програма SendPulse спрямована на просування та розповсюдження послуг сервісу та встановлює стандартні умови співпраці Партнерів SendPulse, зокрема розміри, порядок, умови нарахування та виплати комісій за залучення клієнтів до сервісу. Умови Програми поширюються на стосунки з усіма партнерами. SendPulse має право затвердити окремі умови співпраці з конкретним Партнером.

Умови Програми можуть бути змінені та доповнені адміністрацією сервісу з обов'язковим повідомленням Партнерів про такі зміни. Нова редакція Програми набирає чинності з моменту її розміщення на офіційному сайті сервісу. Продовження використання сервісу та подальша участь у Партнерській програмі означає прийняття та згоду з новою редакцією Програми та можливими її змінами.

2. Визначення термінів

Партнер — Агентство чи Афіліат.

Агентство — фізична або юридична особа, яка бере участь у Партнерській програмі за допомогою залучення нових користувачів (наявних користувачів сервісу або користувачів, щойно зареєстрованих Агентством та підключених до агентської панелі), консультування щодо послуг SendPulse, а також створення, налаштування та внесення змін до email розсилок, чат-ботів, сайтів, попапів, CRM, онлайн-курсів та автоматизованих ланцюжків в акаунтах залучених клієнтів.

Афіліат — фізична особа або компанія, яка бере участь у Партнерській програмі шляхом залучення нових користувачів сервісу у вигляді їх реєстрації за персональним реферальним посиланням Афіліата.

Користувач — фізична особа або компанія, яка залучена Агентством (наявний або заново зареєстрований Агентством користувач сервісу, підключений до агентської панелі) або Афіліатом (реєстрація відбулася за персональним посиланням Афіліата) та використовує сервіс SendPulse на платній основі.

Користувач, зареєстрований Агентством — Користувач, чий акаунт SendPulse зареєстровано Агентством через агентську панель.

Користувач, запрошений Агентством — Користувач, який мав акаунт SendPulse до того, як отримав запрошення підключитися до агентської панелі.

Поповнення балансу — перерахування Користувачем коштів для зарахування на основний баланс сервісу.

Купівля тарифного плану — переказ коштів Користувача задля оплати вибраного тарифного плану email сервісу, SMTP, конструктора чат-ботів, web push сервісу, CRM, конструктора онлайн-курсів, сервісу попапів або конструктора сайтів.

Активація тарифу — підключення Користувачем тарифного плану з особистого кабінету в розділах email розсилок, SMTP та чат-ботів у месенджерах за наявності на його балансі достатньої кількості коштів. У разі придбання тарифу активація здійснюється автоматично.

Придатний тарифний план — тарифний план, активований Зареєстрованим користувачем або Запрошеним користувачем, за який Агентство має право отримувати комісію.

Усі терміни, що використовуються, але не є визначеними в цій Програмі, використовуються у значеннях, визначених Правилами використання SendPulse та Політикою конфіденційності SendPulse.

3.  Умови співпраці для Агентств

SendPulse надає Агентствам:

 1. Доступ до агентської панелі. Це розділ в особистому кабінеті SendPulse, який дає змогу Агенціям входити в акаунти користувачів і створювати, налаштовувати та змінювати email розсилки, чат-боти, сайти, попапи, CRM, онлайн-курси та автоматизовані ланцюжки.
 2. Допомога особистого менеджера з питань роботи в сервісі.
 3. Комісія за активацію придатного тарифного плану Користувачами, запрошеними або зареєстрованими Агентством, в email сервісі, SMTP, конструкторі сайтів, сервісі попапів, конструкторі онлайн-курсів, конструкторі чат-ботів і CRM.
 4. Розміщення логотипу компанії в розділі "Партнери".
 5. Інформаційне партнерство, обмін гостьовими статтями та постами, проведення спільних вебінарів.
 6. Можливість пройти сертифікацію у сервісі та підвищити свій партнерський статус та розмір комісії до 40%. Можливість отримувати до 50% комісії від вартості тарифного плану, активованого Користувачем у разі залучення понад 10 клієнтів із регулярними оплатами.
 7. SendPulse рекомендує клієнтам сервісу надсилати заявки на послуги сертифікованим Агентствам як надійним постачальникам послуг.
 8. Доступ до безплатної партнерської панелі.

SendPulse радить клієнтам надсилати запити на послуги сертифікованим Агентствам через каталог партнерів SendPulse.

Умови нарахування та виплати комісії Агентств::

 1. Розмір комісії для клієнтів, підключених до агентської панелі, становить щонайменше 30 % від вартості Придатного тарифного плану, активованого Користувачем, запрошеним або зареєстрованим Агентством.
 2. Придатні тарифні плани для Користувачів, зареєстрованих Агентством, включають усі послуги email сервісу, SMTP, конструктора чат-ботів, CRM, конструктора онлайн-курсів, сервісу попапів і конструктора сайтів.
 3. Придатні тарифні плани для Користувачів, запрошених Агентством, включають усі тарифи в сервісах, де користувач не здійснював купівлі до запрошення в агентську панель (за винятком email валідатора).
 4. Комісія нараховується автоматично після активації тарифного плану Користувачем та затверджується відповідальним менеджером після перевірки дотримання умов цієї Програми. У разі виявлення порушень умов цієї Програми комісія може бути анульована та не виплачена Агентству.
 5. Комісія може бути використана для оплати тарифних планів у сервісі.
 6. Після відключення Користувача, зареєстрованого Агентством, від агентської панелі й закриття доступу до його акаунту, його участь у програмі Агентства закінчується. Такого Користувача може бути переведено до Партнерської програми.
 7. Виплата комісії Агентства можлива раз на місяць. Мінімальна сума для виплат комісії не встановлюється.
 8. Виплата комісії можлива не раніше ніж через 30 днів після активації тарифного плану Користувачем.
 9. Виплата комісії можлива на акаунт PayPal, а також на банківський рахунок (за умови підписання агентської угоди).
 10. Якщо Користувачеві Агентства здійснено повернення коштів, комісія за таку активацію тарифного плану анулюється.
 11. Якщо Користувач переходить на інший тарифний план із перерахунком коштів, сума комісії також підлягає перерахунку з урахуванням вартості нового тарифного плану.
 12. У випадку, якщо Користувач придбає річний тарифний план, виплата комісії проводиться щомісяця відповідно до використання тарифного плану.
 13. Якщо активації тарифних планів одного Користувача становлять понад 70 % загального розміру комісії Агентства, виплата комісії може бути припинена до моменту, коли частка кожного Користувача становитиме менше 70 % загального розміру комісії Агентства.

Правила співпраці для Агентств

 1. Комунікація між Агентством та SendPulse здійснюється через поштову скриньку ok@sendpulse.com. Пріоритетна технічна підтримка доступна в онлайн чаті на сайті і, за попередньою згодою, у виділеному чаті в Telegram.
 2. Агентство не має права здійснювати пошук та залучення Користувачів шляхом участі в торгах/тендерах/аукціонах/закупівлях та інших схожих заходах третіх осіб, які присвячені наданню послуг з Email/SMS/Viber/WhatsApp розсилок, SMTP-сервісу, Web push повідомлень, чат-ботів та розсилок у месенджерах, валідації Email, надання CRM-системи, створення та публікації сайтів (лендингів) та інших аналогічних послуг, що їх надає SendPulse.
 3. У разі наявності в Агентства сумнівів щодо поширення дії цього пункту щодо конкретних торгів/тендеру/аукціону/закупівлі та інших схожих заходів третіх осіб, участь у них можна узгодити з координатором партнерських програм за адресою ok@sendpulse.com.
 4. Забороняється підключати до агентської панелі власні акаунти для отримання комісії.
 5. Забороняється повторно реєструвати наявних клієнтів SendPulse задля отримання комісії.
 6. Забороняється використовувати спам методи для поширення інформації про сервіс.
 7. Забороняється використовувати контент SendPulse для просування конкурентів.

Умови співпраці для Афіліатів

SendPulse надає Афіліатам:

 1. Доступ до панелі афіліатів — окремого особистого кабінету, що дозволяє відстежувати ефективність розміщених посилань, переглядати реферальні посилання, суму нарахованої комісії, а також вимагати її виплати.
 2. Персональне реферальне посилання та персональний промокод для залучених користувачів.
 3. Комісію при купівлі Користувачем тарифних планів та поповнення балансу в сервісі.
 4. Можливість використання контенту (описів, скріншотів, відео) сервісу для просування послуг SendPulse.
 5. Використання банерів, HTML, Flash та текстових посилань.

Умови нарахування та виплати комісії Афіліатів:

 1. Розмір комісії складає 25% від вартості купівлі тарифного плану Користувачем, 10% від суми поповнення балансу Користувача в сервісі. Комісія не нараховується за активацію тарифу за кошт балансу Користувача.
 2. Комісія нараховується в панелі афіліатів автоматично і затверджується відповідальним менеджером після перевірки дотримання умов цієї Програми. У разі виявлення порушень умов цієї Програми комісія може бути анульована та не виплачена Афіліату. Розмір нарахованих Афіліату комісій відображається у відповідному розділі панелі афіліатів.
 3. Мінімальна сума виплати комісії становить $100.
 4. У разі повернення коштів Користувачеві Афіліата комісія за його оплату анулюється.
 5. Виплата комісії можлива не раніше ніж через 30 днів після придбання тарифного плану або поповнення балансу Користувачем.
 6. У випадку, якщо Користувач придбає річний тарифний план, виплата комісії проводиться щомісяця відповідно до використання тарифного плану.
 7. Якщо сплати одного Користувача становлять понад 70% від загального розміру комісії Афіліата, виплата комісії може бути припинена до моменту, коли частка кожного Користувача складатиме менше 70% від загального розміру комісії Афіліата.
 8. Виплата комісії можлива на акаунт PayPal та розрахунковий рахунок. Також за зверненням Афіліата комісія може бути зарахована на його баланс у сервісі.

Правила співпраці для Афіліатів

 1. Комунікація між Афіліатом та SendPulse здійснюється через поштову скриньку ok@sendpulse.com або через заповнення форм у панелі афіліатів.
 2. Забороняється використовувати спам методи для поширення інформації про сервіс.
 3. Забороняється просувати сайт Афіліата за допомогою email спаму або SEO спаму. Сайт Афіліата не повинен порушувати закони держави, громадянином/резидентом якої є Афіліат.
 4. Сайт Афіліата не повинен порушувати авторських прав, торгових марок, патентів або інших прав інтелектуальної власності. Афіліати не повинні реєструвати доменні імена, які містять слово "sendpulse" або його варіації.
 5. Забороняється використовувати контент SendPulse для просування конкурентів.
 6. Забороняється використовувати цю Програму для отримання знижки на власну розсилку Афіліата.
 7. Афіліату заборонено рекламувати власне персональне реферальне посилання в РРС-системах, які включають, серед іншого, Google Adwords та Bing Ads.
 8. Забороняється перереєстрація наявних клієнтів SendPulse з метою отримання комісії або використання реферальних посилань на купівлю продуктів SendPulse для власних потреб.

З 1 квітня 2024 року нові правила нарахування комісій застосовуються до Придатних тарифних планів для Користувачів, зареєстрованих або запрошених Агентством після цієї дати.

SendPulse залишає за собою право, повідомивши про це Партнера, закрити партнерський акаунт у будь-який час у випадку, якщо Партнер порушує умови цієї Програми, інші правила та політики сервісу, використовує неетичні, шахрайські або незаконні методи просування.

Оновлено: 01/04/2024

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні