SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 22.05.2024

  Нові можливості в конструкторі попапів

  Елемент «Коментар» дає змогу користувачам залишити розгорнуту думку до 5000 символів. Також відтепер у текстовому редакторі дозволений користувацький HTML, а опція «Створити контакт» у налаштуваннях кнопок регулює створення контакту в CRM.

 • 14.05.2024

  Мінілендинг опитування

  Відразу після створення опитування система автоматично генерує мінілендінг, на якому відвідувач може зручно пройти опитування. Розмістіть посилання на сторінку в соцмережах, email розсилці тощо, щоб легко отримувати нові відповіді та залучати ще більше трафіку.

 • 12.05.2024

  Новий елемент у конструкторі попапів

  Зустрічайте «Відступ» — новий елемент, що допоможе візуально відокремити у шаблоні два блоки один від одного. Йому можна задати розмір: S, M або L.

 • 08.05.2024

  Новий сценарій показу попапа

  Щоб не надокучати відвідувачу сайту, скористайтеся новою умовою відображення попап-форми «Взаємодія з іншим попапом цього проєкту». Умова блокує показ спливного вікна у разі, якщо користувач раніше взаємодіяв з будь-яким іншим попапом.

 • 23.04.2024

  Плагін SendPulse Popup Builder для WordPress

  Додайте попап-форми на будь-які сторінки чи публікації завдяки безплатному плагіну для сайту на WordPress. Контакти підписників будуть автоматично імпортуватися до вказаної адресної книги, щоб ви могли надсилати email розсилки та трансакційні листи в будь-який зручний час.

 • 16.04.2024

  Зображення як кнопка в попап-формах

  Замініть звичну кнопку у попапі на зображення чи GIF, щоб зробити вигулькове вікно більш динамічним і цікавим.

 • 16.04.2024

  Шаблони попапів-опитувань

  Щоб полегшити запуск опитування або удосконалити наявне, пропонуємо скористатися готовими шаблонами опитувань.

 • 08.04.2024

  Нові можливості дизайну вигулькового вікна

  Додавайте фонові зображення на попапи та обирайте варіанти розміщення кнопок: вертикально чи горизонтально вряд.

 • 05.04.2024

  Статичні попапи

  Статичні попапи ви можете вбудувати в інтерфейс сайту в потрібному місці, адаптувати їх під брендовий стиль та нативно підводити відвідувачів до цільової дії.

 • 03.04.2024

  Опитування в попапах

  Створюйте попап-опитування в зручному конструкторі та збирайте відгуки від користувачів, щоб покращити якість ваших товарів чи сервісу.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні