SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 21.09.2023

  Використання користувацьких змінних у попап-формах

  Ви можете передавати додаткові дані користувачів при надсиланні форми попапа з локального сховища браузера користувача або з вашої системи через API. Опція знадобиться для персоналізації повідомлення та відображення попап-форми на основі змінних.

 • 28.08.2023

  Попап-форма оплати за курс

  Цей тип попапу дозволяє потенційним студентам здійснювати оплату курсу просто під час ознайомлення з програмою, спікерами тощо. Відвідувачу сайту потрібно заповнити поля для особистих даних, після чого він буде перенаправлений на сторінку оплати.

 • 09.08.2023

  Підтвердження підписки у попапах для збору email

  Ми додали Double Opt-In в попап-формах, який передбачає додаткове підтвердження користувачем своєї email адреси. Подібна двоетапна система дозволяє не засмічувати базу неробочими адресами та знижує ризик потрапляння ваших майбутніх листів до папки «Спам».

 • 29.06.2023

  Віджет для NPS-опитувань на сайті

  Скористайтеся готовим віджетом для проведення NPS-опитувань на сайті, щоб дізнатися справжнє відношення аудиторії до вашого бренду.

 • 24.05.2023

  Умова показу «Показувати тільки за допомогою лаунчера»

  Якщо лаунчер привʼязаний до попапу, то нова умова «Показувати тільки за допомогою лаунчера» автоматично вимикає всі інші умови показу потрібного попапу.

 • 11.05.2023

  Оновлення кастомних форм для лідогенерації

  Додали можливість обирати декілька варіантів відповідей у формі збору контактних даних. Також додали форму, яка передає значення true/false в картку контакта чи адресну книгу при зборі контактних даних.

 • 26.04.2023

  Поповнення бібліотеки готових шаблонів

  Ми поповнили галерею шаблонів попапів, додавши святкові попапи, відео попапапи, модальні вікна та багато інших готових шаблонів для лідогенерації та продажу.

 • 24.04.2023

  Установлення попапів на сайт за допомогою Google Tag Manager

  Скрипт для попапів можна додавати без допомоги програмістів і необхідності заходити в налаштування коду на сайті. Достатньо додати запис в Google Tag Manager.

 • 15.03.2023

  Публічний API для керування попапами

  Базовий набір методів API для інтеграції користувацьких систем та сервісу розумних попапів.

 • 06.03.2023

  Кастомні форми для збору даних користувача із спадним списком

  До форми збору даних ви можете додати спадний список, щоб користувач обирав потрібний варіант відповіді. Навіть коли ви додасте багато варіантів відповідей у список, кастомна форма залишатиметься зручною та компактною.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні