SendPulse — це єдина платформа для маркетингу та продажів. За допомогою інструментів SendPulse ви можете створювати лендінги та інтернет-магазини, збирати базу підписників, відправляти розсилки по email та SMS, web push повідомлення, а також створювати чат-боти для всіх популярних месенджерів та керувати продажами за допомогою CRM.

 • 04.10.2023

  Приховування попередньо заповнених полів попап-форм

  Задля зменшення кількості полів у попап-формі ви можете ввімкнути опцію «Приховувати попередньо заповнене поле». При цьому поля приховаються від користувача, а значення передадуться під час відправки форми.

 • 04.10.2023

  Новий сценарій показу попап-форм

  Налаштуйте показ попапа після кліку на заданий елемент сайту: кнопку, посилання, пункт меню тощо. Щоб віджет зʼявився при натисненні на елемент, виберіть умову відображення «Показувати після кліку на елемент» та додайте згенерований клас до цього елементу.

 • 21.09.2023

  Використання користувацьких змінних у попап-формах

  Ви можете передавати додаткові дані користувачів при надсиланні форми попапа з локального сховища браузера користувача або з вашої системи через API. Опція знадобиться для персоналізації повідомлення та відображення попап-форми на основі змінних.

 • 28.08.2023

  Попап-форма оплати за курс

  Цей тип попапу дозволяє потенційним студентам здійснювати оплату курсу просто під час ознайомлення з програмою, спікерами тощо. Відвідувачу сайту потрібно заповнити поля для особистих даних, після чого він буде перенаправлений на сторінку оплати.

 • 09.08.2023

  Підтвердження підписки у попапах для збору email

  Ми додали Double Opt-In в попап-формах, який передбачає додаткове підтвердження користувачем своєї email адреси. Подібна двоетапна система дозволяє не засмічувати базу неробочими адресами та знижує ризик потрапляння ваших майбутніх листів до папки «Спам».

 • 29.06.2023

  Віджет для NPS-опитувань на сайті

  Скористайтеся готовим віджетом для проведення NPS-опитувань на сайті, щоб дізнатися справжнє відношення аудиторії до вашого бренду.

 • 24.05.2023

  Умова показу «Показувати тільки за допомогою лаунчера»

  Якщо лаунчер привʼязаний до попапу, то нова умова «Показувати тільки за допомогою лаунчера» автоматично вимикає всі інші умови показу потрібного попапу.

 • 11.05.2023

  Оновлення кастомних форм для лідогенерації

  Додали можливість обирати декілька варіантів відповідей у формі збору контактних даних. Також додали форму, яка передає значення true/false в картку контакта чи адресну книгу при зборі контактних даних.

 • 26.04.2023

  Поповнення бібліотеки готових шаблонів

  Ми поповнили галерею шаблонів попапів, додавши святкові попапи, відео попапапи, модальні вікна та багато інших готових шаблонів для лідогенерації та продажу.

 • 24.04.2023

  Установлення попапів на сайт за допомогою Google Tag Manager

  Скрипт для попапів можна додавати без допомоги програмістів і необхідності заходити в налаштування коду на сайті. Достатньо додати запис в Google Tag Manager.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні