Публікації, подкасти і відеосюжети про SendPulse

SendPulse було засновано 2015 року. За цей час компанія вийшла на міжнародний ринок і склала конкуренцію відомим email сервісам. Дізнайтесь як усе влаштовано всередині компанії, скільки людей займається продуктом та багато інших цікавих фактів.

Статті

Article-1

Почав у Чернігові, провалився в США, вибився в Латинській Америці. Історія засновника SendPulse

Загалом у SendPulse звиш 1 млн користувачів по всьому світу. Костянтин розповів MC Today як починав у Чернігові бізнес, офіси якого нині є в Бразилії й Латинській Америці.
Читати статтю

28 березня 2019, MC Today — онлайн-журнал про бізнес

Article-3

Найскладніше — пройти період упізнаваності бренду

Про Чернігів заведено говорити як про один з найдепресивніших регіонів України. Місто пенсіонерів, низькі зарплати, відсутність цікавої роботи і як наслідок – «відтік мізків». А що, коли ми розповімо вам про те, що хедофіс IT-компанії одного зі світових лідерів web push розсилок працює у нас в Чернігові?
Читати статтю

18 травня 2017, 0462.ua — сайт міста Чернігова

Article-4

Як управляти розробкою продукту з-за кордону: 3 поради керівникам

Зараз у нас розподілена команда, розкидана по кількох країнах. Ми поділимося своїм досвідом віддаленого управління розробкою складного продукту і дамо кілька практичних порад.
Читати статтю

18 серпня 2017, AIN.UA — онлайн журнал про бізнес

Article-6

Три українських стартапи потрапили в програму Starta Accelerator у США і отримали по $130 000

Три українські проекти потрапили в топ-10 технологічних стартапів, відібраних нью-йоркським Starta Accelerator з понад 200 заявок у 10 країнах Східної Європи. Starta Capital придбала по 7% у кожному стартапі, інвестувавши в них по $130 000.
Читати статтю

11 серпня 2016, AIN.UA — онлайн журнал про бізнес

Відеосюжети

Як обирати цільовий ринок і не брати гроші інвесторів

Дивіться випуск на каналі «Стартап технологии» про те як стартапу обирати цільові ринки й рости, використовуючи власні кошти, без залучення грошей інвесторів.

Як створювався SendPulse

Як відповідати вимогам на європейському ринку і що потрібно, аби локалізувати сервіс англійською, турецькою, португальською та іспанською мовами. Засновник SendPulse розповів історію компанії у блозі «IT рулит».

Бізнес на розсилках з обігом у $3 млн: запуск, інтернет-маркетинг, нові ринки

Про запуск проєкту SendPulse, інтернет-маркетинг та нові ринки. Дивіться відео на каналі «Точка G — як заробляють IT».

Подкаст «Як знаходити нові ринки і ніші»

Генеральний директор SendPulse розповів про автоматизацію маркетингу, web push сервіс і про вибір країн для виходу на нові ринки. Слухайте подкаст Романа Рибальченка, який записав серію інтерв'ю з лідерами IT-компаній.

Для преси

Перші особи компанії SendPulse готові дати інтерв'ю для друкованих та інтернет-видань, радіо і телевізійних каналів. Для цього надішліть запит на пошту.

 Зв’язатися з PR менеджером

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні