Чому SendPulse

Підбираєте сервіс для автоматизації маркетингу і розсилок? Познайомтеся з функціями та можливостями SendPulse, що стануть у пригоді як великому, так і малому бізнесу.

5 каналів для розсилок

Комбінуйте різні маркетингові канали: email, SMS та Viber розсилки, web push сповіщення та чат-боти для Facebook, Telegram, WhatsApp, Viber та Instagram, або використовуйте кожен канал окремо.

Форми підписки

Додавайте у форму підписки потрібну кількість полів, текст, зображення, кнопки, та розміщуйте її на своєму сайті.

Конструктор шаблонів

Створюйте адаптивні шаблони листів без знання inline стилів і HTML-тегів. У конструкторі можна додати заголовки, зображення, відео та інші елементи.

Безплатні шаблони

Створюйте листи на базі безплатних шаблонів. У галереї вони згруповані за темами: для ресторанів, інтернет-магазинів, до свят та інших подій.

Сегментація

Надсилайте розсилки окремо для чоловіків і жінок, а також підбирайте релевантний контент згідно з інтересами та вподобаннями ваших підписників за допомогою сегментації.

Персоналізація

Додавайте до вашого листа інформацію про підписника, наприклад, ім'я, прізвище, місто проживання або посаду, за допомогою персоналізації.

Тригерні розсилки

Надсилайте ланцюжки повідомлень і автоматичні листи. Наприклад, лист про покинутий кошик, підтвердження оплати, привітання до дня народження.

А/B тестування

Визначайте найефективніший варіант розсилки шляхом порівняння різних версій одного листа.

Відправка по непрочитаних

Надсилайте повторно розсилку своїм підписникам з новою темою та в інший час, щоб отримати більше відкриттів і переходів за посиланнями.

Статистичний звіт

Аналізуйте відкриття листів, кількість переходів, відписки, помилки доставки та скарги на спам.

Інтеграції

Користуйтеся набором інтеграцій, щоб спростити відправку розсилок з вашого проєкту до СMS або CRM.

Налаштування SPF і DKIM

Автентифікуйте адресу відправника за допомогою DKIM, SPF і DMARС записів — вони допоможуть зменшити ризик потрапляння у спам.

Відкритий API

Інтегруйте можливості сервісу з вашим особистим проєктом. SendPulse надає детальну документацію для розробників.

Мобільний додаток

Плануйте та відправляйте розсилки, керуйте адресними книгами, переглядайте статистику за допомогою мобільного додатку.

Технічна підтримка 24/7

Розв'язуйте питання оперативно. Менеджери техпідтримки відповідають українською, англійською та російською мовами електронною поштою, телефоном та у чаті.

Рідна мова робочої панелі

З SendPulse вам не доведеться довго розбиратися з функціоналом і перекладати терміни, адже робоча панель доступна українською мовою.

Доступні ціни + безплатний тариф

Користуйтеся безплатним тарифом, якщо у вашій базі до 500 підписників. Якщо адрес у базі більше, переходьте на платне використання.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні