Технологія Domain Keys Identified Mail (DKIM) дозволяє компанії поручитися за відправлюване email повідомлення. Технічно, це метод підтвердження домену відправника через криптографічний підпис.

Технологія Sender Policy Framework (SPF) є ще одним зі способів ідентифікації відправника електронного листа і надає додаткову можливість фільтрації потоку пошти на предмет наявності у ньому спамерських повідомлень.

Чи поліпшить DKIM і SPF доставку?

Це залежить від сервера, який проводить перевірку вхідного повідомлення. Коли ви підписуєте email за допомогою DKIM, одержувач використовує відомості компанії, яка зробила підпис і вирішує, що робити з листом. Листи від сервера відправника з хорошою репутацією будуть проходити менш ретельну перевірку фільтрами одержувача.

Записи автентифікації повідомляють поштовим скринькам, що ваше повідомлення справжнє. Автентифікація через DKIM і SPF підтверджує справжність адреси відправника, що покращує доставлюваність.

При використанні сервісу розсилки SendPulse ми за замовчуванням підписуємо всім вихідні повідомлення своїми підписами, що істотно покращує доставку ваших розсилок. Крім того, ви можете підписувати розсилки своїми підписами.

Спробуйте сервіс SMTP SendPulse безкоштовно