Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Одна платформа — багато подій

Ми розробили універсальний майданчик, котрий адаптується до потреб будь-яких онлайн-зустрічей
Вебінари

Вебінари

Прочитайте лекцію, зробіть майстер-клас, покажіть презентацію — діліться досвідом без кордонів у прямому ефірі.
Онлайн-курси

Онлайн-курси

Урізноманітніть навчання студентів завдяки онлайн-зустрічам: обговоріть домашні завдання, дайте відповіді на запитання, поділіться кейсами.
Демо продуктів

Демо продуктів

Покажіть вживу, як і навіщо використовувати ваш продукт. Продемонструйте сильні сторони, навчіть користуватися, продайте.
Автовебінари

Автовебінари icon soon

Автоматизуйте прогріви, презентації, однотипні ввідні уроки, щоб зосередитися на тому, що дійсно потребує вашої уваги.
Що таке вебінари та чому вони важливі в інфобізнесі? what is comment

Що таке вебінари та чому вони важливі в інфобізнесі?

Вебінар — онлайн-зустріч експерта з аудиторією в режимі реального часу для передачі навичок чи знань. Крім виступу, спікер транслює презентацію чи екран, а слухачі можуть ставити запитання в чаті.

Вебінари гарно конвертують у покупку онлайн-курсів: залучають, формують довіру та продають.

Платформа для онлайн-курсів

Створюйте авторські навчальні програми, просувайте завдяки екосистемі багатоканального маркетингу та масштабуйте успіх у рамках єдиної платформи

image new lesson certificate image actions of the constructor
Платформа для онлайн-курсів

Організуйте потужну подію в прямому ефірі

Екосистема багатоканального маркетингу, сучасна вебінарна кімната, усе для продажів і аналітики в одному сервісі

Взаємодійте з аудиторією в процесі interact with chat icon interact with comment

Взаємодійте з аудиторією в процесі

Діліться екраном чи ілюструйте розповідь презентацією, дозвольте аудиторії ставити питання і обговорювати тему вебінару в чаті — використовуйте максимум інструментів для залучення
landing widget landing mobile landing form landing styles

Збирайте реєстрації на професійному лендінгу

Використовуйте інтуїтивно зрозумілий блоковий конструктор або виберіть один із готових шаблонів, щоб розповісти про свій вебінар на широкий загал і залучити зацікавлену аудиторію.

Сайт автоматично підлаштується під будь-який розмір екрану — розробник чи дизайнер не знадобляться.

Працюйте з лідами в CRM crm contact

Працюйте з лідами в CRM

Усі контакти автоматично потрапляють до CRM, щоб ви могли автоматизувати маркетингові розсилки, налаштувати ефективні продажі та слідкували за рухом воронкою продажів.
notification system

Налаштовуйте систему оповіщень і нагадувань

Завдяки продуманій системі тригерів контакт отримуватиме нагадування в зручному для нього каналі в найбільш відповідний час.

Вам доступні email, Viber та SMS розсилки, повідомлення в месенджерах та web push оповіщення.

Проводьте якісні трансляції broadcasts image

Проводьте якісні трансляції

Зробіть свій вебінар професійним завдяки чудовій якості відео та чистому звуку без зависань.

Трансляція буде доступною на будь-якому пристрої просто в браузері — учасникам знадобиться не більше хвилини, щоб доєднатися.

Приймайте оплати
liqpay
fondy
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether

Приймайте оплати

До ефіру підключіть платіжну систему та налаштуйте конверсійні кнопки й банери, щоб мотивувати слухачів до покупки під час вебінару

Поставте повторювані вебінари на автопілот icon soon

Імітуйте живу трансляцію повторюваних подій, щоб зберегти інтерес та залученість аудиторії. Вступні зустрічі, типові заходи для партнерів, регулярні маркетингові вебінари — завдяки SendPulse ви можете автоматизувати будь-які однотипні івенти

webinar avatar

Аналізуйте результати та масштабуйте успіх

Відслідковуйте активність кожного слухача, щоб оцінити зацікавленість і конверсію, протестувати гіпотези й розвивати лише ефективні рішення

Допоможемо провести провести успішний вебінар новачку і професіоналу

Ми постаралися зробити інтерфейс інтуїтивно зрозумілим.

Але якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь у підтримку або дивіться безкоштовні навчальні ресурси.

FAQ

Вебінар — це онлайн-захід, на якому експерт ділиться своїми знаннями та навичками з аудиторією. Спікер може транслювати свій екран або презентацію, а слухачі — брати участь у обговоренні та ставити свої питання спікеру.

За допомогою вебінарів ви можете посилити особистий бренд, покращити свою репутацію або репутацію компанії, яку представляєте, залучити трафік на сайт, сформувати довіру, продавати та конвертувати ліди у клієнтів.

Вам як спікеру потрібен ноутбук або комп'ютер з вебкамерою та мікрофоном, навушники, підключення до інтернету і гарний план. А для слухачів треба створити посилання-запрошення на вашу зустріч. Про технічні аспекти попіклується SendPulse. Ми пропонуємо сучасну вебінару кімнату, екосистему багатоканального маркетингу для зручних продажів і комунікації з аудиторією та турботливий цілодобовий відділ підтримки.

У SendPulse ви можете створити професійний лендинг безплатно та без знання коду. За допомогою інтуїтивно зрозумілого блокового конструктора й готових шаблонів ви створите гарний сайт, який буде залучати слухачів і підвищувати вашу впізнаваність.

Так, звісно! Підключіть платіжну систему і додайте конверсійні кнопки і банери.

Абсолютно! Ви можете інтегрувати нашу навчальну платформу із CRM-системою і всі, хто зареєструються на вебінар, потраплять до CRM автоматично. Це дасть вам змогу відправляти нагадування, маркетингові розсилки, слідкувати за рухом воронкою продажів кожного клієнта. Слухачі можуть отримувати оповіщення через email, SMS, web push та Viber розсилки, і повідомлення в месенджерах.

Так, вебінар можна провести безплатно для 10 слухачів.

Посильте свій бізнес завдяки вебінарам icon soon

Проведіть свій перший вебінар на платформі SendPulse і оцініть конверсію. Усі необхідні інструменти й інтеграції працюватимуть на вас.