Корисні інструменти

ТОП українських хостинг-провайдерів

7 minutes

ТОП українських хостинг-провайдерів

Хостинг — це популярна послуга для розміщення сайтів на виділених серверних ресурсах, які надаються в оренду клієнту. Послуги хостинг-провайдерів забезпечують видимість сайту для користувачів, а також пропонують низку переваг та інструментів для зручної роботи вебмайстрів. Залежно від провайдера це можуть бути знижки під час купівлі хостингу та домену в одному пакеті, зручні панелі керування, програми для відслідковування вірусів та багато чого іншого.

В Україні є чимало компаній, які пропонують хостинг для сайтів на вигідних умовах. Ми зібрали ТОП-10 українських хостинг-провайдерів, які давно працюють на ринку, мають хорошу репутацію та позитивні відгуки від клієнтів.

Cityhost

З’явився у 2005 році та вважається одним із найпопулярніших завдяки лояльним цінам при доволі високій якості послуг та великій кількості акцій зі знижками.

Хостинг-провайдер Cityhost.ua є одночасно реєстратором доменних імен, завдяки чому клієнти можуть отримати все, що потрібно для роботи сайту: від недорогого хостингу до потужних виділених серверів, український або міжнародний домен, платний чи безкоштовний SSL-сертифікат.

Головна сторінка сайту хостинг-провайдера Cityhost.ua
Головна сторінка сайту хостинг-провайдера Cityhost.ua

Переваги Cityhost:

 1. Панель керування власної розробки з великою кількістю зручних опцій та інструментів. Провайдер активно реагує на зворотний зв’язок від користувачів, постійно вносить оновлення та покращення для більш комфортної взаємодії з панеллю. Інтерфейс простий та інтуїтивно зрозумілий, тому з ним впорається новачок.
 2. Безкоштовний домен для будь-якого тарифу хостингу.
 3. Максимально автоматизовані процеси, завдяки яким можна замовляти послуги та здійснювати більшість операцій без звернення до техпідтримки.
 4. Розгорнутий розділ FAQ з більш ніж 300 статтями, які можна читати прямо з панелі керування.
 5. Ввічлива та професійна техпідтримка, з якою можна спілкуватися в зручний спосіб — електронна пошта, телефон, чат-бот у Телеграмі та канал для звернень в обліковому записі клієнта.

Сервери хостинг-провайдера розміщені в Україні, Німеччині, Нідерландах та Фінляндії, завдяки чому клієнти можуть обирати, де зберігатимуться їхні дані.

Hostiq

Компанія надає український хостинг для сайтів уже 10 років — свою діяльність розпочала у 2013. Дата-центри розміщені в Україні, Нідерландах і США. Доступні класичні та індивідуальні тарифи, оптимізовані до попиту конкретної сфери. Провайдер піклується про безпеку, тому заздалегідь включає в пакети SSL-сертифікати. Послуга стандартного адміністрування серверів входить у ціну, якщо ж потрібне повне адміністрування — необхідно сплатити певну суму.

Cайт Host
Cайт Host

Переваги Hostiq:

 1. Безплатний домен та SSL-сертифікат COMODO для хостингових тарифів.
 2. Наявність конструктора сайтів.
 3. Тарифні плани, оптимізовані до відомих Content Management System.
 4. Провайдер використовує вебсервер LiteSpeed, завдяки чому сайти відкриваються в 5 разів швидше, ніж на Apache.
 5. Сучасний позитивний дизайн із котиками та веселий YouTube-канал з корисною інформацію про послуги компанії.

Hostiq пропонує зручні хостингові тарифи, на яких можна розмістити від 10 до безкінечної кількості сайтів — обмеження є тільки у використанні серверних ресурсів.

HyperHost.UA

Компанія HyperHost.UA діє на ринку України з 2009 року. На сьогодні є дві основні локації серверів віртуального хостингу та віртуальних VPS-серверів  — в Україні, Нідерландах, а також безліч локацій виділених серверів по усьому світу. У базовий пакет послуг входить безкоштовний SSL, безплатне адміністрування та безкоштовне резервне копіювання.

Головна сторінка HyperHost.UA
Головна сторінка HyperHost.UA

Переваги HyperHost.UA:

 1. Безплатний конструктор сайтів входить в кожен тариф хостингу.
 2. Домен у подарунок при купівлі хостингу від пів року.
 3. На VPS/VDS доступні різні рецепти для установки ПО в 1 клік — Moodle, Docker, Keitaro, Windows та інші.
 4. Аптайм навіть у UA-локацій на 2022 склав 99,97%, наявна компенсація за час даунтайму.
 5. Є унікальні послуги типу «Вічних тарифів» з разовою оплатою, без плати за подовження.

Перелік стандартних хостингових послуг включає послуги VPN, CDN, SSL, ліцензій Microsoft та багато інших потрібних сервісів.

NIC.UA

NIC.UA створений у 2007 році, зараз це провідний реєстратор доменів в Україні. Надає послуги реєстрації доменів, хостинг, SSL-сертифікати та реєстрацію торговельних марок тощо.

Головна сторінка NIC.UA
Головна сторінка NIC.UA

Переваги NIC.UA:

 1. Накопичувальна система знижок. Наприклад, якщо перенести домен до NIC.UA, клієнт отримує постійні 15% знижки на всі послуги.
 2. Бонусна програма, яка дозволяє отримувати знижки як на реєстрацію, так і на продовження послуг.
 3. Автоматизований процес роботи — від створення та оплат до керування тарифними планами.
 4. Безперервна робота серверів у найкращих дата-центрах Європи, аптайм 99,9%.
 5. Є можливість реєструвати хостинг на різні терміни.
 6. Панелі керування хостингом — cPanel та DirectAdmin.
 7. Резервне копіювання, навіть через Dropbox.
 8. Швидка технічна підтримка.

Freehost

Freehost — український хостинг-провайдер, який працює на ринку понад 15 років. Власний дата-центр, відкритий у 2011 році, став головною перевагою фірми, яка допомогла вийти в трійку лідерів на ринку. Саме завдяки самостійному управлінню технічною інфраструктурою компанія має можливість надавати дійсно якісні послуги користувачам.

Кваліфікована цілодобова техпідтримка в поєднанні із широким набором можливостей, високою надійністю, приємною вартістю роблять цей варіант оптимальним для багатьох.

Головна сторінка сайту Freehost
Головна сторінка сайту Freehost

Переваги Freehost:

 1. Стабільність і висока швидкість інтернет-підключення, яка досягається завдяки тому, що Freehost є учасником кількох міжнародних мереж трафіку та підключений до точок обміну трафіком. Якщо зв’язок з основним каналом раптово пропадає, трафік буде направлений через інших інтернет-провайдерів.
 2. Безперебійна робота. Два незалежні електричні підведення до дата-центру гарантують роботу без збоїв навіть під час відключень електроенергії. Додатково фірма використовує генератори, зменшуючи ризик відключення устаткування.
 3. Високий показник Uptime у 99,99 %.
 4. У компанії можна не лише взяти в оренду сервери, а і придбати, замовивши індивідуальну збірку з урахуванням усіх потреб проєкту.

Клієнтам пропонується багато різних тарифів хостингу, оренда виділених та віртуальних серверів, хмарна приватна мережа та багато інших варіантів. Консультування з техпідтримкою доступне в будь-який час через email, контактний телефон, online-чат.

Ukraine

Ukraine є ще одним українським сервісом, який надає послуги хостингу з 2006 року. Один із перших провайдерів, який повністю автоматизував усі процеси, включно з роботою серверів та управління персоналом.

У хостинг-провайдера є власний дата-центр, з якого ведеться цілодобова трансляція на сайті компанії. Це свідчить про високу безпеку даних та неможливість доступу до серверів сторонніх людей.

Головна сторінка сайту хостинг-провайдера Ukraine
Головна сторінка сайту хостинг-провайдера Ukraine

Переваги Ukraine:

 1. Автоматизована обробка платежів. Це відбувається незалежно від способу оплати — за допомогою платіжного віджету, через термінал за реквізитами в банку.
 2. Просте використання. Для зручності клієнтів пропонується панель управління — через неї клієнт виконує більшість дій, не звертаючись до технічної служби підтримки.
 3. Наявність API. Воно покриває 99 % звернень до панелі керування та дає змогу зробити автоматичними більшість процесів.
 4. Зберігання інформації в Німеччині для більшої безпеки. Поштові скриньки та сайти регулярно копіюються на німецькі сервери — не рідше одного разу на тиждень.
 5. Розгалужена мережа техпідтримки. Відділення працюють по всій країні, завдяки чому значно підвищується якість обслуговування.
 6. Ціни на послуги доступні. Провайдер гарантує комфорт для кожного, а завдяки тестовому періоду можна оцінити якість сервісу без оплати.

Хостинг-провайдер має власну панель управління, що дає змогу надавати користувачам максимум зручних функцій та інструментів, яких немає в стандартних покупних панелях.

Deltahost

Невелика вебхостингова організація, яка розпочала свою діяльність у 2008 році. Сервери Deltahost розміщені в дата-центрі компанії Freehost, про яку вже йшлося вище, а також у Нідерландах та США. Тут можна скористатися такими послугами як FTP-хостинг, оренда виділених серверів та VPS, реєстрація доменного імені.

Сторінка з пропозицією оренди FTP-хостингу від Deltahost
Сторінка з пропозицією оренди FTP-хостингу від Deltahost

Переваги Deltahost:

 1. Компанія вирішила йти шляхом відмови від класичного хостингу, тому її пропозиції нестандартні. Замість хостингу пропонується відразу оренда VPS як надійнішого та потужнішого інструменту, а під FTP-хостингом мається на увазі сховище даних із доступом по FTP.
 2. Тарифи хостинг-провайдера досить недорогі, пакети включають великий набір можливостей — виділену IP-адресу, VPS на Windows та Linux, безплатну панель VestaCP, кілька каналів оплати.
 3. Швидкість у роботі — відповідь підтримки потрібно чекати не більше 15 хвилин, а користування хостинговими та FTP-серверами доступне вже через годину.

Допомога клієнтам надається через електронну пошту, живий чат, телефон або за допомогою тікет-системи.

Hostpro

Доволі давно працює на українському ринку — уже 22 роки. Саме ця організація першою запустила хмарний хостинг в Україні та почала використовувати протокол HTTP/2. Зараз її сервери є в нашій країні, Нідерландах та США.

Майданчик відомий своєю стабільністю, значним набором функцій для будь-яких запитів клієнтів.

Хостингові тарифи Hostpro
Хостингові тарифи Hostpro

Переваги Hostpro:

 1. Автоматично оформлюється безкоштовний тестовий період на 7 днів. За цей час реально оцінити достоїнства сервісу, зрозуміти, чи реалізує він ваші потреби.
 2. Для своїх серверів Hostpro вибрав швидкі та надійні NVMe SSD-накопичувачі нового покоління.
 3. Користувачам пропонується підключення до сервісу Cloudflare завдяки власним точкам у 50 країнах світу.
 4. Працює розгалужена система зворотного зв’язку від користувачів за допомогою живого чату, тікет-системи, форумів, блогу, Facebook, Twitter, Google +.

Цікава особливість цієї компанії полягає у відкритому та жартівливому спілкування з аудиторіями, завдяки чому цікаво читати їхні дописи в соцмережах.

Жартівливий пост від Hostpro в Телеграмі
Жартівливий пост від Hostpro в Телеграмі

Mirohost.net

Цей провайдер також є одним із найстаріших у галузі, оскільки працює із 2001 року, водночас постійно розвиваючись, розширюючи функціонал та покращуючи сервіс.

Головна сторінка сайту Mirohost.net
Головна сторінка сайту Mirohost.net

Переваги Mirohost.net:

 1. Хостинг-провайдер використовує виключно сучасне обладнання, а його головний дата-центр розташований у Києві.
 2. Однією із цікавих особливостей є те, що компанія пропонує не просто віртуальні сервери, а Elastic Virtual Private Server. Ця технологія схожа на хмарну й дає змогу додавати ресурси в разі, якщо навантаження на сервер підвищилося через наплив клієнтів в інтернет-магазин або з інших причин. Процес автоматизований, спеціальне ПЗ постійно контролює навантаження та збільшує кількість ресурсів на eVPS.
 3. Співробітники завжди швидко надають консультації, за якими можна звернутися за номером телефону, електронною адресою або написати у форму зворотного зв’язку.

Крім цього, компанія пропонує реєстрацію доменів, хостинг та оренду виділених серверів.

Hostlife.net

Хостинг-провайдер пропонує оренду віртуальних та виділених серверів, а також хостинг і реєстрацію доменів. Для захисту сайтів використовуються SSL-сертифікати, що гарантують безпеку клієнтських даних.

Якщо вам потрібен хостинг для українських сайтів на WordPress — Hostlife стане хорошим вибором, адже він має індивідуальні рішення для цієї CMS.

Головна сторінка сайту Hostlife.net
Головна сторінка сайту Hostlife.net

Переваги Hostlife.net:

 1. Усі користувачі отримують 30-ти денну гарантію повернення коштів та можливість створити власний сайт прямо на цій платформі — є всі необхідні для цього інструменти.
 2. Клієнтам доступні конструктор сайтів та готові шаблони, автоустановщик скриптів та додатковий захист від DDoS-атак на платній основі.
 3. Компанія працює з 2005 року та вже побудувала власний дата-центр WIBODC в Україні у 2012 році, створила парки серверів на базі дата-центрів у Нідерландах та Німеччині.
 4. Hostlife обслуговує клієнтів по всьому світу та юридично представлений у Європі, завдяки чому може працювати з юридичними особами з європейських країн та має високий ступінь довіри.

Vps.ua

Сервіс отримав саме таку назву, оскільки спеціалізується на різноманітних варіантах VPS — створених за допомогою віртуалізації KVM на базі фізичного сервера, хмарних VPS та Windows VPS.

Головна сторінка сайту Vps.ua
Головна сторінка сайту Vps.ua

Переваги Vps.ua:

 1. Можна самостійно вибрати одну з таких контрольних панелей: cPanel, DirectAdmin, Webuzo.
 2. Додатково на сайті можна замовити домени та SSL-сертифікати.
 3. Однією з цікавих послуг є хостинг під бекапи, реалізований на базі CDP-технології, коли здійснюється резервне копіювання всього сервера за розкладом. Клієнт може вибрати одну з трьох країн для розміщення бекапа — Україна, Нідерланди, США.

Висновки

Кількість пропозицій в Україні досить велика, кожен хостинг-провайдер має унікальні умови співпраці та переваги. Насамперед орієнтуйтесь на потреби проєкту, наявний бюджет та послуги, які максимально відповідатимуть вашим запитам. Детально ознайомтесь із можливостями, функціоналом, тарифами кожної фірми, щоб вибрати кращу для себе.

Дата публікації:

31 Березня 2023

Богдана Гайворонська

Контент-маркетолог хостинг-провайдера та реєстратора доменних імен Cityhost.ua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Середня оцінка: 0/5
Всього голосів: 0

Поділитися:

Facebook Twitter