Найбільш читають

На блозі SendPulse ділимося цікавими ідеями та трендами, корисними практиками. В розділі «Найбільш читають» ви обов'язково знайдете щось корисне!

Підписуйтесь

Як заробляти в Інстаграмі — топ-10 способів отримати реальні гроші

Віталій Весьолов

Розглянемо найпопулярніші способи заробітку в Інстаграмі: з'ясуємо переваги та недоліки кожного. Дізнаємось, скільки заробляє Інстаблогер в Україні і світі. Розкажемо, які інвестиції потрібні на початку.

Просування у Facebook: 12 ідей для постів та поради для розкрутки сторінки

Юлія Михайлюк

Facebook є третім за популярністю вебсайтом у світі — поступається лише Google та YouTube. Водночас це одна з найпримхливіших соцмереж. У статті розповімо про просування у Facebook: покажемо 12 успішних постів, розберемо причину їхнього успіху й розкажемо, як просувати сторінку в Facebook.

Як налаштувати таргетовану рекламу в Facebook: гайд для новачків

Євгеній Кірієнко

Що важливо знати перед запуском першої рекламної кампанії: як працювати з аудиторією для таргетингу, де розміщувати рекламні оголошення, як встановити Facebook Pixel тощо. Розкажемо, як зробити рекламні креативи ефективними.

Як форматувати текст у Телеграмі

Ольга Борисенко

Шпаргалка з форматування тексту в Telegram: які тут є стилі шрифту і як застосовувати їх, щоб було красиво й корисно. Також поділимось лайфхаками зі стилями, який зробить ваш канал зручнішим для підписників.