Новини SendPulse

Кращі статті блогу SendPulse 2022

Оновлено 5 Березня 2024 3 minutes

Кращі статті блогу SendPulse 2022

Коли довкола так багато невизначеності, підтримувати традиції особливо важливо. Що ми із задоволенням і робимо. Адже нам самим цікаво озирнутися і побачити, скільки всього було зроблено за цей рік. Попри все. Це надихає та надає сил. Тому традиційно — замість підсумків та досягнень компанії — ми підготували добірку кращих матеріалів блогу за рік, що минає. А про новинки сервісу й те, чим живе компанія, можете дізнатися в розділі з новинами SendPulse.

1. Як заробляти в Інстаграмі — топ-10 способів отримати реальні гроші

Як кажуть, наші батьки мріяли стати космонавтами та вчителями, ми — акторами та бізнесменами, а сучасні діти хочуть стати відеоблогерами. Красива картинка з Instagram вабить не тільки їх, а й дорослих. Втім, щоб заробляти тут, бути блогером не обов’язково. За що і скільки платять в українському Інстаграмі і як зробити перший крок до мрії, читайте в статті.

Читати

2. Перевірка сайту на шахрайство — інструкція та сервіси для аналізу

Чого тільки не вигадують шахраї, щоб видурити в людей гроші. Їхню креативність та енергію та на добру б справу — але, на жаль, вони обирають інший шлях. Ми не можемо вплинути на них, але можемо розповісти вам, як убезпечити себе від крадіжки фінансової або іншої інформації. Деталі в статті.

Читати

3. Маркетингові стратегії бізнесу

Маркетингова стратегія — одна з фундаментальних засад, з якою має визначитися бізнес у боротьбі за ринки та споживачів. Без продуманої політики власних дій, сподіваючись лише на ситуативну тактику та інтуїцію, досягти успіху буде непросто. Докладніше про те, навіщо потрібна маркетингова стратегія, якою може бути, що варто врахувати й головне — як обрати свою, читайте далі.

Читати

4. Як чат-боти на базі SendPulse допомагають під час війни: 4 кейси про допомогу захисникам, цивільним та переселенцям

Правило двох стін, запаси їжі, води та медикаментів та інші поради, які допомогли вижити цивільним під час воєнних дій, у перші дні не були так очевидні. Щоб допомогти впоратися з інформаційним вакуумом і попередити паніку, громадські активісти та організації почали створювати чат-боти. Розповідаємо про чотири віртуальні помічники, які допомагали українцям із перших днів війни.

Читати

5. Як перенести курси з GetCourse: кейс Академії SendPulse

Після 24 лютого чимало українців відмовилися від російських продуктів і сервісів. Так само зробили й ми. Тим більше навесні наші розробники закінчували роботу над платформою для створення онлайн-курсів. Першими, хто тестував її функціонал, були наші маркетологи з Академії SendPulse. Вони перенесли всі 32 онлайн-курси з GetCourse на нашу платформу. Розповідаємо, як це було.

Читати

6. Як скоротити посилання: 5 зручних та надійних сервісів

Досліджуємо сервіси, які дають змогу скоротити посилання за кілька секунд: їхні особливості, переваги та недоліки, порівняємо їх між собою. Але спочатку розповімо, коли скорочувати посилання варто, а коли — ні.

Читати

7. Виявлення потреб клієнта: що це, як і навіщо

Зізнайтеся, вас також дратує, коли ви заходите в новий магазин і до вас одразу підбігає продавець і питає, що вас цікавить? А ви не знаєте, що відповісти, бо ви не встигли подивитися асортимент. Некоректна поведінка, навіть із кращих міркувань, може відлякати покупця. Про типи потреби клієнтів і способи їх виявити читайте далі.

Читати

Taplink — ще один популярний сервіс, від якого українці почали масово відмовлятися через його російське походження і небажання поповнювати бюджет агресивному сусіду. Розглядаємо переваги та недоліки трьох аналогів Taplink, завдяки яким можна зробити мультипосилання.

Читати

9. Програми для транскрибації української мови — топ 10

Якщо ви читаєте лекції, з яких потім треба зробити конспект, багато працюєте з українськомовним аудіо чи відео, або просто не любите шукати потрібну літеру на клавіатурі й вам значно простіше надиктувати текст, ніж набрати його, — ця стаття для вас. Ми протестували 10 програм-поліглотів, які знають і українську мову, і готові поділитися результатами дослідження.

Читати

10. Як розкрутити Telegram-канал із нуля та нарощувати аудиторію підписників

З 2019 і до сьогодні Telegram є найбільш популярним месенджером, який завантажують у Європі, кількість каналів, пабліків і чат-ботів збільшується. Тож якщо ви давно замислювалися над створенням власного каналу інформації в Телеграм — час діяти.

Читати

А ще 2022 року ми реанімували турецький блог про маркетинг та створили український. На черзі італійський.

Якщо ви маєте досвід, який може бути корисним нашим читачам, і готові ним ділитися, пишіть на editor@sendpulse.com.

Дата публікації:

30 Грудня 2022

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Середня оцінка: 0/5
Всього голосів: 0

Поділитися:

Facebook Twitter