Корисні інструменти

Аналоги Taplink, за допомогою яких можна розробити мультипосилання

4 minutes

Аналоги Taplink, за допомогою яких можна розробити мультипосилання

Створити мультипосилання для Instagram або TikTok можна за лічені хвилин, а от знайти відповідний сервіс — ні. Саме тому ми вирішили розповісти про аналоги Taplink, за допомогою яких ви зможете додати до свого бізнес-профілю посилання на актуальні месенджери, акційні пропозиції, номери телефонів, відповіді на поширені питання, фото, умови замовлення тощо.

Ми ознайомимо вас із можливостями трьох сервісів, розкажемо про переваги та недоліки кожного, а також надамо покрокову інструкцію зі створення сторінки-візитки за допомогою одного з них.

Сервіси-аналоги Taplink відрізняються функціоналом, тарифними планами та інтерфейсом. Щоби вибрати конструктор для розроблення мультипосилання, спочатку потрібно продумати цілі сторінки-візитки. Для цього проаналізуйте розділ «Про себе» в Інстаграмі й поширені питання клієнтів, а також подумайте, куди потрібно перенаправити відвідувача після того, як він ознайомиться з інформацією. Перегляньте мультипосилання своїх конкурентів, щоби зрозуміти, як виділитися серед них.

Такий підхід допоможе вам спланувати ефективну структуру мультипосилання і стратегію роботи з ним, а також зрозуміти, які інструменти мають бути в ідеальному для вас сервісі. Відтак переходьте до вибору аналогу Taplink.

SendPulse

Український сервіс SendPulse — це чудова альтернатива Taplink. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, велику базу безкоштовних навчальних матеріалів, службу підтримки і Telegram-канал.

Сервіс для створення мультипосилань SendPulse
Сервіс для створення мультипосилань SendPulse

Особливості:

 • простота;
 • широкий вибір інструментів;
 • можливість створення автоматичних воронок продажів в Instagram та інших каналах завдяки безоплатній CRM-системі.

Переваги:

 • великий вибір готових шаблонів, які можна редагувати на свій смак;
 • можливість підключити інструменти аналітики;
 • можливість підключити системи оплат до мультипосилання, наприклад, Fondy і PayPal;
 • поєднання Instagram або TikTok з іншими каналами комунікації й можливість побудови омніканальної стратегії;
 • збір контактних даних відвідувачів сторінки-візитки через форми підписки;
 • створення бази даних клієнтів;
 • можливість підключити чат-ботів;
 • необмежена кількість посилань.

Недоліки:

 • для доступу до повного функціоналу потрібно придбати платний тариф.

Тарифні плани:

SendPulse має необмежений у часі безоплатний тарифний план із широким функціоналом. Вартість платних пакетів починається від 338 грн на рік.

ChokoLink

ChokoLink — ще один вітчизняний сервіс. Проста та мінімалістична альтернатива Taplink. Допомагає швидко створити сторінку-візитку для Instagram та інших соціальних мереж.

Сервіс для створення мультипосилань ChokoLink
Сервіс для створення мультипосилань ChokoLink

Особливості:

 • створення мінілендінгу займає приблизно 10 хвилин.

Переваги:

 • легке налаштування мультипосилання;
 • проста кастомізація дизайну;
 • можливість підключати такі інструменти як Google Analytics і Facebook Pixel.

Недоліки:

 • обмежені можливості дизайну;
 • лімітована кількість посилань на безплатному тарифі.

Тарифні плани:

ChokoLink має безплатний тариф, на якому можна створити одну візитку й додати до пяти посилань. Щоби використати більшу кількість лінків і підключити інструменти аналітики потрібно придбати тариф Plus. Його вартість складає 50 грн на місяць.

Tap.Bio

Tap.Bio — це американська альтернатива Taplink. Пропонує створити мультипосилання у вигляді однієї або декількох карток, що розташовуються одна за одною й нагадують Instagram Stories. Нижче ви бачите головну сторінку сайту, яка показує, як може виглядати ваша візитка.

Сервіс для розробки мультипосилань Tap.Bio

Особливості:

Проста та інтуїтивно зрозуміла навігація допомагає створити мультипосилання за декілька кліків.

Переваги:

 • можливість підключати Google Analytics і Facebook Pixel;
 • відстежування статистики за день, тиждень, місяць або весь час;
 • кастомізація дизайну: можна змінювати колір тла, додавати фонове зображення, відео, фото, посилання, форму підписки для збору email-адрес.

Недоліки:

 • відстежувати статистику можна лише на платному тарифі;
 • обмежені можливості налаштування однієї картки мультипосилання;
 • на безплатному тарифі мультипосалання може містити тільки одну картку.

Тарифні плани:

Tap.Bio надає безплатний тариф на постійній основі, тому цим сервісом можна замінити Taplink, особливо, якщо вам потрібне мінімалістичне мультипосалання. Вартість платних пакетів починається від 148 грн на місяць.

Зверніть увагу. Це не всі сервіси-аналоги Taplink для українського бізнесу. Буває ще багато інших. Скажімо, Linktree, Shorby.com, LinkFolio, Feedlink тощо.

У наступному розділі ви дізнаєтеся, як розробити мультипосилання за допомогою сервісу SendPulse.

На прикладі сервісу SendPulse розглянемо, як розробити мультипосилання без Taplink.

Крок 1. Зареєструйтеся, щоби розпочати налаштування мультипосилання в SendPulse. Для цього заповніть коротку форму або використайте соціальні мережі.

Реєстрація в SendPulse
Реєстрація в SendPulse

Крок 2. Створіть сторінку. У верхньому меню виберіть вкладку «Сторінки», далі «Створити сайт» і натисніть «Мінілендінг». SendPulse дозволяє розробити візитку з нуля або використати один із готових шаблонів.

Створення сторінки-візитки в SendPulse

Крок 3. Відредагуйте мультипосилання. Для цього використовуйте функціональні блоки розташовані зліва і виконуйте необхідні налаштування в меню зправа. Ви можете додавати і видаляти необхідні елементи, змінювати колір тла, кнопок та тексту, налаштовувати шрифти та багато іншого.

Налаштування мультипосилання

Крок 4. Оцініть результат за допомогою кнопки «Перегляд», що розташована зверху. Якщо мультипосилання виглядає, як ви і планували, то натисніть «Опублікувати». Далі назвіть мультипосилання і введіть URL-адресу.

Публікація мультипосилання
Публікація мультипосилання

Крок 5. Додайте інструменти аналітики у вкладці «Аналітика». Зверніть увагу, що в розділі «Статистика» ви можете відстежувати перегляди за різні проміжки часу.

Інструменти аналітики і статистика

Крок 6. Додайте мультипосилання у свій профіль Instagram і починайте користуватися всіма його перевагами в комунікації з цільовою аудиторією. Погляньте, яку візитку ми створили.

Готове мультипосилання

Як бачите, замінити Taplink нескладно. Головне — заздалегідь продумати стратегію, вибрати підходящий під потреби сервіс і приділити трохи часу на створення дизайну.

Переходьте в конструктор лендингів SendPulse і, користуючись підказками з цієї статті, прямо зараз створіть сторінку-візитку. Також використовуйте й інші маркетингові інструменти: email розсилки, чат-боти, а також спробуйте новий сервіс зі створення онлайн-курсів.

Дата публікації:

20 Тра. 2022

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Середня оцінка: 5/5
Всього голосів: 1
Поділитися:
Twitter