Лід (англ. Lead) — це користувач, який виражає інтерес до ваших послуг або продуктів. Іншими словами, це потенційний клієнт. Завдяки досвідченим і професійним маркетологам ліди перетворюються в активних клієнтів.

У цьому вебінарі директор по маркетингу LPgenerator Данило Баженов розповів, як генерувати ліди за допомогою лендінга, а директор з розвитку SendPulse Олександр Рись поділився техніками по перетворенню лідів в покупців за допомогою email розсилок.

Типи потенційних клієнтів

  • Кваліфіковані Маркетингом потенційні клієнти (MQL)
  • Кваліфіковані Продажем потенційні клієнти (SQL)

Кваліфіковані маркетингом потенційні клієнти

Це користувачі, які завершили процес реєстрації на сайті або підписалися на вебінар. Ви також можете збирати ці контакти під час виставок або інших подій. Однак ці люди все ще не готові співпрацювати з вами і купувати ваші продукти або послуги. Таким чином, MQL передаються відділу продажів або маркетингу для подальшої роботи.

Кваліфіковані продажами потенційні клієнти

Ці користувачі готові до покупки. Вони не тільки завершують процес реєстрації на веб-сайті, але і роблять замовлення.

Тактики для залучення лідів

  • SEO
  • Вебінари або віртуальні заходи
  • Соціальні медіа
  • Контент
  • Рекламна розсилка

SEO

Щоб ваш сайт відображався на перших сторінках пошукових систем, вам потрібно знайти найбільш поширені слова, які використовуються для пошуку продуктів або послуг в вашому конкретному бізнесі. На основі цих слів виберіть ключові слова.

Вебінари або віртуальні заходи
Цей метод залучення потенційних клієнтів має ряд переваг. Вам не треба знімати приміщення і вживати заходів для участі, тому що вам потрібен тільки ноутбук, веб-камера і мікрофон.

Соціальні медіа

Це можливість дізнатися у своїх потенційних клієнтів про їхню думку, прочитати їх коментарі та вивчити їх пропозиції і критику.

Контент

Якщо ви пишете оригінальний контент, пошукові системи допоможуть вашому сайту і блогу залучити більше відвідувачів, які можуть конвертуватися в потенційних клієнтів.

Рекламна розсилка

Цей канал дозволяє не тільки здобувати MQL, але і перетворювати їх в SQL.

Також шукали з "Лід"
Оцініть, наскільки стаття була корисною "Лід"

Оцінка: 5 / 5

Нове

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні

Якщо вас цікавить, що таке "✅ Що таке лід: визначення, відео", вам може бути цікавий наш сервіс розсилок.