Корисні інструменти

35 українських сервісів для бізнесу, які точно стануть у пригоді

13 minutes

35 українських сервісів для бізнесу, які точно стануть у пригоді

Через початок війни для економіки України настали не найкращі часи. Тож ми маємо зібрати свої сили і працювати, щоб підтримувати її на плаву, відбудовувати та розвивати країну, підтримувати українське, користуватись українським.

Наші маркетологи вирішили теж підтримати український бізнес, як вміють. Вони зібрали список українських онлайн-сервісів і платформ з безкоштовними тарифами чи доступними цінами, які допоможуть вам розпочати власний бізнес, а також спростити маркетингові процеси. Ці сервіси допоможуть відмовитись від російських аналогів, якщо ви раніше користувались такими.

Ціни та інша інформація взята з офіційних сайтів. Зверніть увагу: вона актуальна на момент публікації, тобто потім може змінитися.

CRM-системи

CRM — це програмне забезпечення для управління всіма процесами роботи з клієнтами. Якщо ви користувалися «Бітрікс24» або amoCRM і шукаєте альтернативу, ось гарна підбірка українських CRM-систем.

SendPulse CRM

SendPulse CRM безкоштовна для використання з іншими сервісами SendPulse. Програмне забезпечення повністю відповідає потребам малого і середнього бізнесу та підходить для тих, хто хоче оптимізувати й автоматизувати транзакції.

Ви можете створювати та редагувати транзакції вручну або автоматично, а також надавати угодам статус, наприклад «Очікує на розгляд», «Оплачено» та інші. Транзакції також можна відфільтрувати за статусом, джерелом, контактами клієнтів, відповідальною особою, сумою та валютою.

Завдяки підключенню інших сервісів SendPulse до CRM ви зможете створити велику автоматизовану омніканальну систему. Наприклад, додавати теги, щоб сегментувати базу даних і створювати тригери для автоматичного розповсюдження повідомлень через Automation 360. За допомогою цього інструмента ви зможете створювати ланцюжки повідомлень, об’єднуючи декілька каналів: використовувати електронні листи, SMS та push, додавати повідомлення чат-бота у Facebook, Instagram, Telegram або WhatsApp.

Редагування угоди у CRM-системі SendPulse
Редагування угоди у CRM-системі SendPulse

Snov.io CRM

Snov.io має простий у навігації інтерфейс, великі можливості налаштування та корисні інтеграції. Ця CRM пропонує різні функції управління проектами та автоматизації продажів. Вона дає можливість залучати до роботи над угодами необмежене число спеціалістів, а також призначати відповідальних осіб не тільки на всю угоду, але й на окремий її етап.

Також у Snov.io є Email Finder — інструмент пошуку адрес електронної пошти потенційних клієнтів, їх верифікації, сегментації, налаштування тригерних автоматичних розсилок. Ще цей інструмент має функцію Tracker for Gmail — безкоштовне відстеження взаємодії клієнтів з вашими email-листами.

Інтерфейс CRM-системи Snov.io
Інтерфейс CRM-системи Snov.io

KeepinCRM

KeepinCRM пропонує мінімально необхідний функціонал для одного користувача безкоштовно та розширений тариф зі знижкою 50% під час війни.

KeepinCRM — комплексна CRM-система з функцією автоматизації процесів і широким спектром інтеграцій: «Нова Пошта», «ПриватБанк», «Монобанк», «Розетка», SendPulse, OpenCart та інші. KeepinCRM надає як готові рішення, так і індивідуальну розробку CRM для потреб компанії, яка має більше 100 користувачів.

Інформація про угоду в KeepinCRM
Інформація про угоду в KeepinCRM

Asteril CRM

Asteril CRM відома як «програмне забезпечення CRM для малого бізнесу з великими амбіціями». Вартість — від 299 грн на місяць при оплаті за квартал і двох користувачів. Вартість ліцензії для кожного нового користувача становить 200 грн на місяць у всіх тарифах. Також нею можно користуватися безкоштовно протягом 7 днів.

Asteril CRM пропонує візуальні звіти в реальному часі, інтеграції з соціальними мережами, повну історію замовлень, дзвінків і дій співробітників, двосторонню синхронізацію залишків на складі тощо.

Інтерфейс CRM-системи Asteril
Інтерфейс CRM-системи Asteril

OneBox CRM

OneBox CRM підійде користувачам, які шукають CRM-рішення для роботи з базами даних клієнтів, постачальників, співробітників і партнерів для малого, середнього та великого бізнесу.

У додатку OneBox перша тисяча сутностей безкоштовна, без обмежень за часом і кількістю користувачів. Наступні — 1,99 доларів на місяць. Однією одиницею сутності вважається контакт, замовлення, завдання, проект, документ, складська операція, фактична оплата тощо.

Якщо у вас багато даних, беріть пакетні тарифи: 29 доларів за користувача на місяць або 299 доларів за користувача при оплаті на рік.

Готові CRM-рішення від OneBox
Готові CRM-рішення від OneBox

Дизайн лендингів і сайтів

Тут ми зібрали конструктор лендингів, які мають всі інструменти, щоб створити цільову сторінку з гарним рівнем конверсії.

Конструктор лендингів та сайтів SendPulse

Цей інструмент від SendPulse дозволяє створити цільову сторінку з нуля або обрати один із 19 готових шаблонів, які можна редагувати.

У безкоштовному тарифі можна підключити Google Analytics, є налаштування пошукової оптимізації, SSL-сертифікат, 100 МБ для зберігання файлів. А ліміт переглядів сторінки у ньому — до 10 тисяч. Уже доступний новий функціонал — конструктор багатосторінкових сайтів. Безкоштовно можна створювати ресурси максимум на 50 сторінок.

Щоб підключити власний домен, додати кнопку оплати та інтеграцію з платіжними системами, обирайте платний тариф — від 338 грн на рік.

Створення лендінгу в SendPulse
Створення лендингу в SendPulse

TemplateMonster

У TemplateMonster є знайдете готові шаблони, теми для WordPress, різні зображення, шрифти, набори іконок, шаблони для логотипів тощо. Вам не доведеться витрачати години на пошук потрібного елементу, оскільки TemplateMonster має хороший фільтр і параметри пошуку.

Вартість ліцензії на одноразове використання шаблону сайту — від 5$.

Шаблони сайтів у TemplateMonster
Шаблони сайтів у TemplateMonster

«Хорошоп»

«Хорошоп» — платформа для запуску інтернет-магазинів. У цьому сервісі ви можете вибрати готовий дизайн або замовити стилізацію під ваш проєкт. Ціна створення інтернет-магазину складається з разового ліцензійного платежу від 10 тисяч грн та щомісячної абонплати від 120 грн. На час війни стартовий платіж — 0 грн. Безкоштовний тест продукту — 14 днів.

Шаблон інтернет-магазину у «Хорошоп»
Шаблон інтернет-магазину у «Хорошоп»

Хостинги

Ми підготували підбірку, де кожен знайде хостинг, який відповідає його потребам. Для порівняння вказали характеристики мінімального тарифу для сайту на CMS WordPress, а також місця розташування серверів.

HOSTiQ

HOSTiQ — це компанія, сервери якої є в Україні, Нідерландах і США.

Мінімальний тариф для сайту на WordPress — від 90,34 грн на місяць, 10 ГБ на SSD-диску для двох сайтів-блогів. За умови замовлення хостингу від 120,79 грн на місяць — 25 ГБ SSD, 10 сайтів-блогів на півроку й більше.

Реєстрація домену можлива в зонах .com, .net, .org, .top, .online, .site, .com.ua, .kiev.ua, .biz.ua, .co.ua, .org.ua, .in.ua на рік у подарунок.

Хостинг HOSTiQ
Хостинг HOSTiQ

Hostpro

Переваги хостингу від Hostpro — висока швидкість, стабільна робота, хороша безпека.

Мінімальний тариф для сайту на WordPress — 4,55$ на місяць, 20 ГБ на NVMe-диску для п’яти невеликих сайтів або блогів. При замовленні тарифу на рік і більше — SSL-сертифікат та домен com.ua на рік дають у подарунок. Цей сервіс має сервери в Україні, Нідерландах, Польщі, США.

Хостинг Hostpro
Хостинг Hostpro

Хостинг «Україна»

Хостингу «Україна» надає пакети хостингу з високою швидкістю обробки, стабільною можливістю розміщення, навіть якщо з інтернетом є проблеми. Його дата-центри є в Україні, Німеччині, Фінляндії, Франції, Канаді, США, Сінгапурі та Австралії.

Мінімальний тариф для сайту на WordPress — від 114 грн на місяць, 3 ГБ на NVMe-диску для сайту. Є безкоштовний SSL-сертифікат та конструктор сайтів.

Хостинг «Україна»
Хостинг «Україна»

UkrLine

Дата-центри UkrLine знаходяться в Україні, США, Європі. Мінімальний тариф для сайту на WordPress — від 54 грн на місяць, 35 ГБ на SSD-диску для двох сайтів. Безкоштовний SSL-сертифікат та drag&drop-конструктор сторінок, безкоштовний регіональний домен .ua при оплаті на рік.

Хостинг UkrLine
Хостинг UkrLine

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація — це процес покращення рейтингу сайту в пошукових системах, який допомагає користувачам легше знайти сайт з вичерпною відповіддю на запит. Представляємо вам українські SEO-сервіси, які допоможуть оптимізувати сайт та вивести його в топ пошуку.

Serpstat

Serpstat — це платформа від Netpeak Group. Вона має понад 30 інструментів для аналізу конкурентів, ключових слів та фраз, збору семантики, аудиту сайту для пошуку та усунення технічних помилок, аналізу посилань, моніторингу позиції тощо.

Вартість мінімального тарифу у Serpstat — 55$ на мiсяць. Можна зареєструватись та використовувати весь базовий функціонал безкоштовно, проте у такому випадку будуть щоденні ліміти.

Звіт у Serpstat за запитом «Пошукова оптимізація»
Звіт у Serpstat за запитом «Пошукова оптимізація»

Netpeak Spider

Netpeak Spider — програма, яка допоможе покращити технічні SEO-фактори, за рахунок пошуку помилок на сайті. Базовий функціонал цього продукту від Netpeak Software доступний безкоштовно.

SEO-аудит сайту у Netpeak Spider
SEO-аудит сайту у Netpeak Spider

Netpeak Checker

Netpeak Checker — інструмент від Netpeak Software, що збирає результати видачі пошукових систем та параметри з популярних SEO-сервісів: Ahrefs, Semrush, Serpstat, Moz, Facebook, Google, Yahoo! та інші. Сервіс робить детальний аналіз конкурентів або цілої ніші, щоб ви знайшли точки зростання для вашого проєкту.

Базовий функціонал можно використовувати безкоштовно.

Інтерфейс Netpeak Checker
Інтерфейс Netpeak Checker

SEO-Checker від Plerdy

SEO-Checker — інструмент для SEO-аудиту й аналізу семантики на наявність помилок. Він збирає дані для аналізу лише зі сторінок, де є трафік, тому не створює навантаження на сервер.

Також він окремо аналізує мобільну та десктопну версію сторінки. Є можливість інтеграції та порівняння ключових слів з Google Search Console. Інструмент можна використовувати безкоштовно протягом 14 днів, мінімальний тариф — 7$ на місяць при оплаті на рік.

SEO-аудит сторінки сайту в сервісі Plerdy
SEO-аудит сторінки сайту в сервісі Plerdy

Українські шрифти

Гарнітури та шрифти відіграють важливу роль у дизайні, це невід’ємна частина айдентики бренду.

Шрифти — алфавітний формат, який має спільну рису дизайну. Повний набір букв, розділових знаків, цифр і спеціальних символів у стилі, форматі, формі. В кириличних шрифтах часто немає українських літер і, ї, є, ґ. Розглянемо ресурс, що допомагає розібратися з цією проблемою.

Ukrfonts

Ukrfonts колекціонує українські шрифти, викладені у вільному доступі. У ресурсі зараз нараховується 2500 шрифтів, кожен з яких перевірений на наявність всіх літер української абетки.

Є шрифти, які доступні для комерційного використання за ліцензією GNU/GPL, безкоштовні для некомерційного використання, умовно-безкоштовні або демонстраційні версії. Перед використанням, ознайомтесь з інформацією про ліцензію у властивостях завантаженого шрифту.

Приклад старослов’янських шрифрів в Ukrfonts
Приклад старослов’янських шрифрів в Ukrfonts

Email-маркетинг

Email-маркетинг допомагає не тільки побудувати лояльні стосунки з постійними клієнтами, а й знаходити нових та підігрівати їх цікавість. Ми зібрали підбірку вітчизняних сервісів розсилки, які допоможуть створювати ефективні капанії та зручно організувати всі процеси email-маркетингу.

SendPulse

SendPulse пропонує бібліотеки шаблонів email, блочний конструктор листів, авторозсилки, сегментацію, персоналізацію та транзакційні листи, а також детальну та точну статистику відправлених розсилок, щоб ви могли підвищити ефективність кампаній у майбутньому.

SendPulse — велика омніканальна система, яка допоможе об’єднати електронні листи з іншими каналами комунікації. Наприклад, ви можете створити чат-бота в Telegram, WhatsApp, Instagram або Facebook та додати чат-бот повідомлення у сценарій авторозсилки.

У SendPulse доступно більше 130 адаптивних email-шаблонів, а також до 15 тисяч листів та 500 контактів на рік безкоштовно.

Налаштування автоматичної email-розсилки у SendPulse
Налаштування автоматичної email-розсилки у SendPulse

eSputnik

eSputnik — платформа, яка має блочний редактор листів, 300 готових шаблонів, тригерні розсилки. У eSputnik ви отримаєте 2500 листів безкоштовно при реєстрації, кожна наступна тисяча листів у вільному тарифі — 1,73 € та необмежена база контактів. Оптимальний тариф — до 500 контактів безкоштовно, необмежена кількість листів.

Налаштування сценарію у eSputnik
Налаштування сценарію у eSputnik

Snov.io

Snov.io — це програмне забезпечення для керування електронною поштою, яке підходить для підприємств і невеликих магазинів з обмеженими людськими ресурсами, які не можуть витрачати багато часу на створення email-кампаній.

Snov.io пропонує більше 3 тисяч інтеграцій через Zapier. Ви можете використовувати базові інструменти сервісу безкоштовно: пошук 50 контактів, 100 перевірок адрес на валідність, 100 отримувачів розсилок на місяць.

Також ця платформа дозволяє шукати email-адреси потенційних клієнтів та партнерів будь-де онлайн, перевіряти адреси на валідність та створювати персоналізовані тригерні розсилки.

Створення ланцюжка тригерної розсилки в сервісі Snov.io
Створення ланцюжка тригерної розсилки в сервісі Snov.io

Чат-боти

Чат-бот — програма, яка взаємодіє з користувачами за допомогою завчасто налаштованих сценаріїв. Його можна назвати віртуальним помічником, що відповідає на запитання, знайомить з компанією, допомагаю оформити замовлення тощо.

Що може робити чат-бот:

  • вести розмову за запрограмованим сценарієм;
  • відповідати на часті запитання;
  • сегментувати аудиторію;
  • підключати до діалогу менеджера;
  • вести статистику;
  • робити розсилку по клієнтській базі;
  • працювати із зовнішніми системами за допомогою інтеграції по API.

Розглянемо сервіси, які дозволяють створити чат-бот у месенджерах або на сайті без спеціальних знань та вмінь.

SendPulse

SendPulse дозволяє створити чат-бота в Telegram, WhatsApp, Instagram або Facebook.

Ви зможете розробити сценарій повідомлень для кожного месенджера і створити мультиканальний віджет підписки на сайті, щоб користувачі могли обрати зручний канал зв’язку.

Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та додайте кнопки оплати в ланцюжки повідомлень бота, щоб покупці змогли швидко і безпечно формувати замовлення прямо у чаті.

До тисячі підписників та до 10 тисяч повідомлень на місяць доступні безкоштовно. Є безкоштовний мобільний додаток, який допомагає швидко відповідати на вхідні повідомлення, керувати даними підписників та переглядати статистику всіх ботів.

Приклад створення Telegram чат-боту у SendPulse
Приклад створення Telegram чат-боту у SendPulse

Activechat

Activechat — це рішення, яке поєднує у собі онлайн-чат та чат-бота зі штучним інтелектом. Цей сервіс підтримує ментальні карти, завдяки яким ви зможете створити найефективніший сценарій взаємодії з підписниками. Чат-бот навчається, запам’ятовуючи висловлювання та фрази користувача, а щоб пришвидшити навчання, додайте до словника фрази, які може використовувати ваш клієнт.

Ви можете підключити чат-бота до кількох каналів: чат на сайті, Facebook Messenger, Telegram, email або SMS. У середньому кожна розмова коштуватиме приблизно 0,001$.

Блочний конструктор чат-ботів Activechat
Блочний конструктор чат-ботів Activechat

Онлайн-чати

Онлайн-чат дозволяє компанії взаємодіяти з відвідувачами сайту в режимі реального часу за допомогою повідомлень. Це програмне забезпечення для утримання клієнтів на сайті, консультування їх та, як результат, збільшення продажів.

Якщо раніше користувалися російським JivoSite і шукаєте заміну, зверніть увагу на аналоги з нашого списку.

HelpCrunch

Базовий тариф HelpCrunch включає один віджет онлайн-чата, три автовідповіді, три поп-апи та коштує 12$ на місяць. Спробуйте сервіс безкоштовно протягом 14 днів. Сервіс також має онлайн-додаток для мобільних пристроїв, який допомагає оптимізувати процес підтримки клієнтів.

Налаштування онлайн-чату в сервісі HelpCrunch
Налаштування онлайн-чату в сервісі HelpCrunch

Nova.Chats

Сервіс Nova.Chats агрегує повідомлення з WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Telegram, SMS, Instagram, онлайн-чат, Skype, email. Далі чат-бот або оператор опрацьовує повідомлення. Ви можете встановити на сайт віджет онлайн-чату, Viber, WhatsApp, Telegram, Facebook та SMS. Онлайн-чат на сайті доступний безкоштовно.

Сервіс Nova.Chats
Сервіс Nova.Chats

Канбан-дошки та ментальні карти

Канбан-дошки та ментальні карти допоможуть організувати роботу команди чи окремого працівника.Завдяки їм можна скласти розклад, розподілити зони відповідальності під час роботи над проектом, не проґавити дрібні деталі.

Weje.io

Канбан-підхід дозволяє відстежити, які задачі виконуються довше і проаналізувати причини затримки. Ви можете запровадити і протестувати цю методологію безкоштовно, використовуючи український сервіс Weje.io.

Weje.io розроблений для масштабування в міру зростання вашого штату. В ньому можна створювати та обробляти кілька дощок для різних проектів і команд. Окрім канбан-дошки, ви також можете використовувати сервіс для командного мозкового штурму, а також побудови інтелект-мап.

Приклад канбан-дошки у Weje.io
Приклад канбан-дошки у Weje.io

Сервіси для роботи з текстом

Підприємці, маркетологи, копірайтери, блогери, менеджери з продажу використовують слово, щоб налагодити зв’язок з аудиторією, заслужити довіру та лояльність. Розглянемо українські сервіси, які допоможуть не припускатися помилок у тексті та уникнути плагіату.

Plag

Plag — безкоштовний сервіс для працівників освіти по всьому світу, він допомагає користувачам швидко та точно виявляти й виправляти плагіат на 129 мов. Проте якщо ви не викладач, все одно можете використовувати сервіс безкоштовно, але з обмеженим функціоналом.

Цей сервіс використовує найбільшу базу наукових статей від найвідоміших видавництв та відкриту базу з 14 трильйонами вебсторінок, документів, книг і так далі, які можна знайти в інтернеті.

Сервіс Plag
Сервіс Plag

OnlineCorrector

OnlineCorrector використовує штучний інтелект і технологію обробки природної мови для сканування та виявлення орфографічних, граматичних та помилок стилю письма. Потім він дає пропозиції, які допоможуть вам позбутися помилок і швидко покращити свою українську.

Він представляє собою доповнення для «Google Документів» або Microsoft Word. Базову версію OnlineCorrector з перевіркою за обмеженою кількістю правил можна використовувати безкоштовно. Повна версія коштує від 199 грн на місяць. Усі кошти, отримані за передплату повної версії у 2022 році, сервіс перераховує у фонд «Повернись живим».

Сервіс OnlineCorrector
Сервіс OnlineCorrector

Grammarly

Grammarly допомагає перевірити і виправити граматичні помилки в англійських текстах, а також легко виявити плагіат.

Ця платформа використовує штучний інтелект, що не лише виправляє помилки, а й оцінює інтонацію, чіткість висловлювань та дає підказки. Grammarly використовують понад 30 млн осіб щодня. Базовий функціонал доступний безкоштовно.

Сервіс Grammarly
Сервіс Grammarly

Онлайн-платформи та курси

Розглянемо підбірку українських платформ, онлайн-шкіл та курсів, які допоможуть отримати нові знання.

Академія SendPulse

В Академії SendPulse ви знайдете безкоштовні міні-курси і лекції з багатьох напрямків інтернет-маркетингу: як створити чат-бота, мобільний лендингів чи шаблон для розсилки, основи email-маркетингу, веб-аналітики, налаштування реклами в соцмережах тощо.

Також Академія SendPulse регулярно проводить безкоштовні навчальні вебінари та надає сертифікати студентам після завершення курсів.

Безкоштовні міні-курси від Академії SendPulse
Безкоштовні міні-курси від Академії SendPulse

Preply

Preply об’єднує студентів та репетиторів зі 185 країн. Тут можна вивчати різні мови та профільні предмети: від хімії та історії до розробки мобільних додатків, email-маркетингу та PPC. Ціни за годину навчання — від 1$.

Люди, які були змушені виїхати з України, можуть спробувати безкоштовну програму вивчення іноземних мов на групових відеодзвінках з репетитором. Якщо вважаєте, що вам це потрібно, зареєструватесь у програмі, заповнивши форму.

Онлайн-платформа Preply
Онлайн-платформа Preply

WebPromoExperts

Академія WebPromoExperts регулярно проводить онлайн-курси, семінари, корпоративне навчання та конференції з інтернет-маркетингу. Зараз вона пропонує знижки від 21 % до 68 % на онлайн-курси.

Частина курсів WebPromoExperts
Частина курсів WebPromoExperts

Choice31

Choice31 — онлайн-університет від Netpeak Group, що готує PPC-, ASO- та SEO-спеціалістів, а також навчає продажам та маркетингу у B2B. Навчання на деяких курсах можна розпочати безкоштовно, щоб зрозуміти, чи підходить вам матеріал та програма.

Частина курсів Choice31
Частина курсів Choice31

UAMASTER

Школа цифрової реклами UAMASTER пропонує курси з цифрового маркетингу, веб-аналітики, таргетованої, контекстної та медійної реклами, SMM, а також корпоративне навчання. Вартість курсів — від 5,6 тисяч грн.

Курси UAMASTER
Курси UAMASTER

IT Step Academy

Українська комп’ютерна академія, яка з 1999 року готує програмістів, дизайнерів і системних інженерів. IT Step Academy має філії в Україні та ще 16 країнах, пропонує очне та онлайн-навчання, курси для дітей від семи років та організовує літні IT-табори у Львові, Одесі, Сіетлі тощо.

В IT Step Academy ви знайдете курси з основ онлайн-маркетингу, включаючи такі популярні галузі, як: соціальні медіа, email-маркетинг, SEO, вхідні продажі, контент-маркетинг.

Форми навчання у IT Step Academy
Форми навчання у IT Step Academy

«Креативна Практика»

«Креативна практика» — центр української онлайн-освіти для графічних дизайнерів, вебдизайнерів та фронтенд-розробників. Курси розраховані на найрізноманітнішу аудиторію: від безкоштовних до платних, від базового до просунутого та спеціалізованого рівня. По закінченню курсів студенти можуть отримати пропозицію щодо працевлаштування від партнерів проєкту.

Окрім попередньо записаних відеоуроків, «Креативна Практика» пропонує дискусійні форуми для студентів. Зарах майданчик відкрив безкоштовний доступ до курсів із графічного дизайну, вебдизайну, а також роботи у Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Adobe Illustrator та Figma.

Курси платформи «Креативна практика»
Курси платформи «Креативна практика»

Висновок

Україна — країна талановитих людей, які створюють продукти, що набувають популярності у всьому світі. У цій статті ми зібрали сервіси, онлайн-платформи, які допоможуть налагодити бізнес-процеси, відмовитись від ненадійних російських аналогів та підтримати вітчизняну економіку. Дуже раді і самі бути частиною цього, реєстуйтесь у SendPulse та автоматизуйте свій маркетинг!

Дата публікації:

25 Кві. 2022

Юлія Прима

Маркетолог у SendPulse

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Середня оцінка: 5/5
Всього голосів: 2
Поділитися:
Twitter