Приховані дозволи на підписку у Firefox та Chrome

Популярні браузери Firefox та Chrome змінили політику для показу push повідомлень, зробивши їх прихованими.

У Firefox оновлені установки увімкнені за промовчанням з 72 версії браузера.

У Сhrome починаючи з 80 версії браузера запити стають прихованими у трьох випадках:

1. Коли користувач часто відхиляє запити про підписку на push-повідомлення, браузер автоматично переходить в режим прихованих запитів.

2. Коли користувач увімкнув цю опцію вручну в налаштуваннях приватності.

3. Якщо відвідувачі сайту занадто часто відхиляють запит на push повідомлення, для цього для сайту вмикається тихий режим із підказкою «Більшість користувачів блокують повідомлення з цього сайту» .

Тепер сайт зможе запросити дозвіл на надсилання push повідомлень лише після того, як зафіксовано взаємодію користувача зі сторінкою, наприклад, натискання на кнопку.

Користувач також може самостійно розблокувати показ запитів на підпискув адресному рядку. У такому разі сайтам не доведеться очікувати взаємодії користувачів зі сторінкою, щоб показати запит.

У браузері Firefox Mozilla прихований запит на підписку виглядає так:

А так цей запит відображається у браузері Chrome:

Щоб користувачам завжди показувався запит на підписку, рекомендуємо використовувати налаштовувані запити на підписку: Під час кліку на елемент (By clicking the element) або З проміжним запитом (With a custom request).

Також, для користувачів браузера Chrome, у яких прихований показ запиту на push-повідомлення, SendPulse автоматично додає підказку, щоб ваш запит точно побачили. Підказка з'являється лише у наведених вище випадках. Якщо запит не приховується, підказка не відображається.

Налаштовувані запити дозволяють отримати більш якісні підписки завдяки тому, що користувач залучається більш усвідомлено та погоджується на повідомлення у два кроки.

Також враховуйте, що поведінка браузера різних версій адаптивна — користувачі можуть самі змінювати варіанти відображення push повідомлень в налаштуваннях приватності.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Приховані дозволи на підписку у Firefox та Chrome"

  Оцінка: 5 / 5

  Назад

  Як відписатися від push повідомлень

  Далі

  Як додати відстеження подій показу, підписки та закриття запиту на підписку

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні