Як працювати у мобільному додатку Education by SendPulse

Студенти можуть проходити курси в мобільному додатку Education by SendPulse: виконувати та надсилати домашні завдання, завантажувати матеріали, ставити запитання та редагувати свій профіль. Рішення дозволяє навчатися з комфортом, навіть якщо немає доступу до комп'ютера.

Завантажте програму на свій пристрій

Додаток Education by SendPulse доступна для завантаження на Android та iOS. Встановіть його на мобільний, щоб проходити курси.

У програмі можна проходити курси, на які ви вже зареєстровані. Підбір інших курсів та реєстрація на нові недоступна.

Зайдіть в мобільний додаток

Щоб отримати доступ до курсів через програму, потрібно зайти в особистий кабінет. Це можна зробити за доменом курсу або за кодом із профілю.

За доменом курсу

Зайдіть у програму, натисніть За доменом (By course domain) та заповніть усі поля. Натисніть Увійти (Sign in).

Домен необхідно вказувати в форматі yourdomain.sendpulse.academy, або https://yourdomain.sendpulse.academy де yourdomain — унікальна назва для вашого курсу. Його ви бачили на сторінці реєстрації або десктопної версії, коли проходили курс.

За кодом із профілю

У десктопній версії зайдіть в особистий кабінет, натисніть Редагувати профіль (Edit profile) та знайдіть згенерований код у полі Швидкий доступ (Quick login).

Зайдіть у програму, натисніть За кодом (By a code) і введіть код із профілю в десктопній версії.

Код діє протягом 60 секунд, після чого він оновлюється — тоді потрібно ввести актуальні дані.

Проходьте курс у додатку

Ви можете проходити лише безкоштовні або доступні для вас курси. Щоб сплатити курс, зайдіть в обліковий запис через комп'ютер.

Натисніть курс, щоб почати навчання, або на кнопку Записатися (Enroll), якщо ви ще не відкривали. Після цього вам буде доступна програма курсу.

Уроки

Натисніть на урок і перегляньте контент, який підготував вчитель. Викладачі можуть додати корисні матеріали, які можна завантажити, наприклад, гайди, літературу, презентації. Для цього натисніть на значок завантаження.

Після вивчення всіх матеріалів відзначте урок пройденим.

Іноді викладач може включити до уроку домашнє завдання. У процесі виконання ви можете друкувати текст у полі відповіді та прикріплювати файли. Після перевірки завдання викладачем можна переходити до наступного уроку.

Тести

Під час навчання потрібно буде проходити тести, якщо це передбачено програмою курсу. Результат за набраними балами впливає на успішне завершення курсу та отримання сертифіката.

Відмічайте правильні відповіді, дізнавайтеся оцінки, а якщо є, проходьте тест повторно. Ви можете пройти тест заново, якщо це дозволено викладачем — для цього натисніть іконку зі стрілочками.

Сповіщення

Викладачі курсу можуть надсилати push-повідомлення з важливою інформацією про курси чи події в навчанні, які можна переглядати в додатку.

Перейдіть у розділ Сповіщення. Якщо у вас є непрочитані сповіщення, в розділі буде червона помітка з їхньою кількістю.

Щоб відкрити сповіщення повністю та прочитати, натисніть на нього у списку. Після цього сповіщення втратить помітку непрочитаного.

Всі сповіщення зберігаються в хронологічному порядку.

Запитання

У кожному уроці ви можете поставити запитання викладачеві. Для цього натисніть на іконку конверта у верхньому правому кутку.

Переглянути всі відповіді можна у середній вкладці Питання (Question). Тут можна поставити додаткове питання в режимі чату.

Відредагуйте профіль

Перейдіть до розділу Профіль (Profile), щоб налаштувати мову, зв'язатися з підтримкою або ознайомитися з політикою компанії. Щоб змінити інформацію, натисніть іконку олівця у верхньому правому куті.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як працювати у мобільному додатку Education by SendPulse"

    Оцінка: 4 / 5 (11)

    Назад

    Як видалити акаунт студента

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні