Як надсилати API запити через Make (попередньо Integromat) та інтегрувати SendPulse з вашою системою

Доступно на платному тарифі

Сервіс Integromat змінив адресу сайту, дизайн і назву на Make. Можливості інтеграцій залишилися такими ж, але дизайн може відрізнятися від скриншотів, наведених у статті.

API для чат-ботів надає низку методів для інтеграції чат-ботів з вашою системою. З їх допомогою ви можете отримувати докладну інформацію щодо облікового запису, ботів, теги.

За допомогою блоку «SendPulse» в Make ви зможете відправити будь API запити в потрібний момент за встановленим сценарієм.

Виберіть блок «SendPulse» і дію «Make API Call».

Щоб підключити ваш обліковий запис SendPulse, натисніть «Add», введіть емейл та пароль від вашого облікового запису та натисніть «Login»

Введіть ендпоінт запиту в поле URL.

Виберіть один із методів: GET для отримання інформації, POST для створення або додавання інформації, PUT/PATCH для поновлення інформації, DELETE для видалення інформації.

Вставте запит. Приклад запиту ви можете взяти з Example під потрібним методом в API документації. У значенні змінних, що передаються, виберіть змінну, що отримується в одному з попередніх блоків або напишіть своє значення.

Приклад запиту для методу «Надіслати вільне повідомлення контакту за номером телефону sendByPhone»:

У полі URL вказуємо:/whatsapp/contacts/.

У тіло запиту вказуємо:

{
 "bot_id": "dfg144hj45gh4j5h4gj5gh4jgh", // Your WhatsApp chatbot ID
 "phone": "+3806666666666", // Variable with a phone in international format obtained from another element
 "message": {
  "type": "text",
  "text": {
   "body": "" // The content of the text message. You can add emoji to your text if it's up to 1024 Unicode characters long
  }
 }
}

Приклад запиту для методу «Створити новий контакт в аудиторії WhatsApp чат-бота».

Приклад запиту для методу «Додати тег контакту».

Для більшості запитів вам знадобиться ID підписника, який можна отримати в методах «Запит API».

Натисніть «OK».

Якщо ви використовуєте кілька API методів поспіль у сценарії, натисніть на модуль і виберіть «Run this module only». Отримані дані можна додавати в інші блоки, вибираючи отримані параметри.

Щоб протестувати роботу всього сценарію, натисніть Run once і виконайте дію, яка запустить потрібний блок і передасть інформацію в блок SendPulse.

Щоб активувати сценарій, переведіть тумблер у положення «ON».

Ви також можете натиснути на цифру над блоком, щоб переглянути отриману інформацію, яка передаватиметься до наступного блоку.

Якщо якийсь із блоків не виконався, він підсвітиться червоним і при натисканні відобразиться причина помилки та підказка, як її виправити. Зверніть увагу, що до усунення помилки весь сценарій може призупинитись і не виконуватись; операції ставатимуть у чергу.

Якщо виникнуть запитання щодо налаштування або збоїв сценарію, зверніться до служби підтримки Make.

Читайте також, які ще методи можна використовувати в Make у статті «Як інтегрувати SendPulse з додатками через Make (попередньо Integromat)».

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як надсилати API запити через Make (попередньо Integromat) та інтегрувати SendPulse з вашою системою"

  Оцінка: 4 / 5

  Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно