Як перевірити email адреси

У SendPulse ви можете перевірити одиничну адресу електронної пошти або існуючу книгу повністю, а також завантажити на перевірку список адрес з файлу. Розглянемо кожен спосіб перевірки докладніше.

Щоб скористатися сервісом валідації адрес електронної пошти, перейдіть до розділу Email та натисніть Email перевірка (Email verification).

Перевірка одиничної email адреси

Якщо потрібно перевірити одну електронну адресу, натисніть Нова перевірка (New verification).

Якщо вам потрібно перевірити одну електронну адресу, перейдіть у вкладку Перевірити email (Verify email).

Цей спосіб корисний, якщо вам потрібно додати одну або кілька нових адрес в раніше перевірену книгу — не доведеться заново запускати перевірку всього списку.

Перевірка існуючої адресної книги

Ви можете перевірити адресну книгу, яку створили раніше в сервісі. Для цього перейдіть у вкладку Перевірити адресну книгу (Verify mailing list), виберіть потрібну книгу з випадаючого меню і натисніть Перевірити.

Перевірка списку, завантаженого з вашого файлу

Перевірити адреси ви можете, завантаживши файл з вашого пристрою у форматах TXT, CSV, XLS, XLSX. Перейдіть у вкладку Завантажити адресну книгу (Upload mailing list) та натисніть Перевірити (Verify).

Під час завантаження файлу можна створити змінні, які будуть додані до адресної книги, створеної після перевірки. Зробити це можна, якщо у вашому файлі ви збирали інформацію про користувачів, таку як ім'я, вік, телефон. Додані змінні можна використовувати для персоналізації ваших майбутніх розсилок. Дізнайтеся докладніше, навіщо потрібні змінні і як з ними працювати.

Натисніть Продовжити (Continue).

Натисніть До історії перевірок (To verification history), щоб переглянути результати.

Після перевірки ви отримаєте повноцінну адресну книгу зі змінними та статусами валідації, які відобразяться навпроти кожної адреси. Тепер ви можете відфільтрувати дійсні адреси та надіслати за ними email розсилку

Повторна перевірка адресної книги

Ви також можете перевірити дату валідації у колонці «Дата».

Додаючи до перевіреної книги неперевірені адреси, згодом відправник може перевищити допустимий відсоток невалідних адрес і не пройти модерацію при відправці розсилки. Слідкуйте за датою перевірки та перевіряйте книгу регулярно.

Перейдіть в меню Мої перевірки, знайдіть потрібний список і в його контекстному меню виберіть Повторна перевірка.

Перевірка одиничної email адреси, доданої до перевіреної книги

Якщо ви не бажаєте запускати повторну перевірку всієї адресної книги, скористайтеся одиничною перевіркою.

Для цього перейдіть до вкладки Адресні книги (Mailing lists) та відкрийте потрібну книгу. Знайдіть неперевірені адреси, позначені сірим знаком. У контекстному меню адреси виберіть пункт Перевірити контакт (Verify contacct).

Докладніше про статуси, котрі отримують email адреси після валідації, читайте у статті Як інтерпретувати результати перевірки email адрес.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як перевірити email адреси"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Що таке валідатор email адрес та навіщо його використовувати

  Далі

  Як інтерпретувати результати перевірки email адрес

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні