Що таке валідатор email адрес та навіщо його використовувати

Валідатор — це сервіс, розроблений для перевірки бази підписників на наявність невалідних адрес.

Навіщо використовувати валідатор?

Якщо у ваших звітах про доставку з'явилися м'які та жорсткі відмови (soft і hard bounces), то в базі є невалідні адреси або адреси одержувачів, чия пошта переповнена. За перевищення допустимого рівня повернення поштові служби можуть заблокувати адресу відправника.

Валідація допоможе виявити подібні адреси та очистити від них список.

Які адреси відносять до невалідних і чому вони можуть з'явитися в базі

Навіть якщо ви збираєте адреси чесно та ніколи не купували списки контактів, у вашій базі можуть бути невалідні адреси. Наведемо кілька видів невалідних адрес.

  1. Застарілі адреси — згодом деякі електронні адреси в базі стають неактивними. Можливо, власники покинули їх через спам, забули пароль для входу, змінили поштовий сервіс або переходять на іншу роботу, а отже, змінюють корпоративну пошту.
  2. Адреси з помилками — такі адреси з'являються в базі, якщо під час підписки не використовується double opt-in — подвійне підтвердження підписки на розсилку. При введенні електронної адреси у форму підписки користувач може припуститися помилки в частині адреси до символу @ або в доменній частині.
  3. Спам-пастки — це адреси, створені поштовими провайдерами, щоб знаходити відправників з поганою репутацією та вносити їх до чорних списків. Також це можуть бути електронні адреси, якими колись користувалися, але потім перестали. Наявність подібних адрес в базі може призвести до погіршення репутації відправника, занесення IP-адреси в чорні списки та часткового або повного блокування відправника. Спам-пастки можуть потрапити до списку під час використання сервісів для пошуку контактів потенційних клієнтів.

Щоб очистити список від невалідних адрес, скористайтесь сервісом валідації. Читайте докладніше: «Як перевірити email адреси.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Що таке валідатор email адрес та навіщо його використовувати"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні