Як керувати подіями

У розділі «Automation360» > «Менеджер подій» (Events Manager) ви можете переглянути створені події та керувати ними, а також перевірити історію отриманих подій з даними клієнтів.

Керування подіями

Щоб переглянути список подій, перейдіть на вкладку «Automation360» > «Менеджер подій» (Events Manager) > «Список подій» (List of Events).

Тут ви знайдете назву події, метод виклику, автоворонки, в яких стартом вибрали подію, а також URL для надсилання запиту.

Доступні два типи URL подій:

  • За унікальним ідентифікатором події у проєкті, виду https://events.sendpulse.com/events/id/{{id}}/{{user_id}} — для надсилання запитів у форматах raw або form-data без авторизації;
  • І за назвою події, виду https://events.sendpulse.com/events/name/{{name}} — для надсилання запитів з авторизацією у форматі REST API.

Щоб переглянути формат тіла запиту, натисніть на назву події.

Тут ви можете скопіювати URL-адресу, відповідну до методу запиту, скопіювати тіло запиту, і виконати тестовий запит.

Для дій над обраною подією відкрийте меню, натиснувши на три крапки в кінці рядка.

Відредагуйте подію

Виберіть функцію «Редагувати» (Edit) в меню події.

У модальному вікні можна змінити назву події, назву ресурсу в API та налаштувати, які змінні використовуються в тілі запиту.

Скопіюйте подію

Щоб скопіювати запит, виберіть у меню події опцію «Скопіювати у нову подію» (Copy to a new event). Вам відкриється форма аналогічна формі створення події, але зі змінними, встановленими як у вихідній події.

Тип події буде стояти за замовчуванням - користувацька подія (custom event).

Вимкніть подію

Щоб вимкнути подію, виберіть функцію «Вимкнути» (Switch off) в меню.

Статус події зміниться на «Неактивний» (Inactive) і SendPulse не відстежуватиме і прийматиме дані за посиланням. При цьому дані події залишаться, і якщо ви захочете знову її використовувати, достатньо буде знову перейти в меню і вибрати функцію «Увімкнути» (Switch on).

Видаліть подію

Ви можете видаляти лише ті події, які не пов'язані з автоворонками.

Спочатку потрібно перейти в розділ «Автоворонки» (Dashboard) і відредагувати всі ланцюжки, в яких використовується подія, що видаляється. Якщо подія була обрана стартовою для автоворонки, її потрібно зупинити, а потім видалити.

Після цього в меню події в Менеджері подій з'явиться опція «Видалити» (Delete).

Перегляд історії подій

Щоб переглянути дані про кожну отриману подію, перейдіть до «Automation360» > «Менеджер подій» (Events Manager) > «Журнал подій» (Log).

Крім того, ви можете вибрати в меню події функцію «Показати в журналі» (Show in log) та одразу перейти до записів, відфільтрованих за певною подією.

Також події у журналі можна шукати та фільтрувати за адресами email та номерами телефонів.

Непотрібні, наприклад, тестові записи про події можна видалити.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як керувати подіями"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні