Як передавати користувацькі змінні

Ви можете передавати додаткові дані користувачів при надсиланні форми попапа з локального сховища браузера користувача або з вашої системи через API.

Розглянемо, як створити змінну та підключити її до поля попапа.

Створіть змінну

Виберіть проект, у якому передаватимете потрібні вам дані. Перейдіть до Налаштування > Користувацькі змінні та натисніть Додати змінну.

Ви також можете створювати змінні під час створення або редагування попа. Перейдіть до конструктора попапа в редагування елементу Поле введення. В полі Змінна натисніть {} та виберіть Додати змінну.

Виберіть, яким способом передавати інформацію з вашого сайту в попап:

API Передача даних через запит мережі до сервера. Може використовувати різні методи HTTP (GET, POST, PUT, DELETE та ін.).

Використовується, щоб надсилати запити для отримання даних із вашої системи. Наприклад, якщо у вас користувач вже зареєструвався на сайті та ви маєте його дані.

Local storage Передача даних зі збережених даних в об'єкті localStorage на стороні користувача. Дані зберігаються між сеансами роботи з браузером та не мають терміну придатності.
Cookie Передача даних із файлу куків на стороні користувача. Дані можуть мати термін дії (поки користувач не почистить браузер).

Введіть назву змінної, яку потрібно буде передавати у вигляді ключа зі свого сайту.

Виберіть тип даних, які будуть передаватися до змінної:

Рядок (String) Використовується для надсилання до 255 текстових символів.
Число (Number) Використовується для передачі числових значень.
Електронна пошта (Email) Використовується для передачі email адрес у вигляді example@example.com.
Телефон (Phone) Використовується для надсилання телефонних номерів. Рекомендується використовувати міжнародний формат із кодом країни.

Натисніть Додати.

Для методу передачі API вам потрібно буде ще додати скрипт на ваш сайт для передачі даних. Перейдіть до Налаштування > Користувацькі змінні, натисніть Отримати скрипт і скопіюйте скрипт.

Ключі чутливі до регістру. Щоб правильно ідентифікувати змінну, перевірте, яку назву змінної ви створили в інтерфейсі та в такому вигляді передавайте,

Якщо ви створюєте нову змінну, потрібно її додати в код, який встановили на сайті або скопіювати оновлений код в інтерфейсі.

Перейдіть в конструктор створення попапа та виберіть елемент Поле введення (Entry field). У панелях редагування елемента біля поля, для якого потрібно підставляти значення змінної, натисніть на {} та виберіть змінну.

Ви можете налаштувати підстановку змінних лише для елемента Поле введення. Тип змінної повинен збігатися з типом поля введення.

За замовчуванням, якщо у вас чи у користувача в системі наявні значення для обраних змінних, віджет автоматично підставить ці значення в поля. Користувач може їх переглянути, редагувати та тільки потім відправити.

Якщо ви ввімкнете функцію Приховувати попередньо заповнене поле, поля приховаються від користувача, а значення передадуться під час відправки форми.

Продовжуйте налаштовувати попап та збережіть його.

Коли користувачу відобразиться попап, у поля підставляться значення вибраного методу передачі даних. Користувач може залишити ці значення чи додати свої. Після відправлення форми дані будуть передаватися до розділу Контакти і, якщо підключали додаткові опції — до Email та CRM сервісів.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як передавати користувацькі змінні"

  Оцінка: 5 / 5

  Назад

  Як налаштувати отримання повідомлень щодо нових лідів за допомогою вебхуків

  Далі

  Як редагувати мінілендинг форм опитування

  Популярне в нашому блозі

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні