Як встановити попап та перевірити підключення

Щоб інтегрувати сервіс попапів на ваш сайт, у вихідний код вашого сайту необхідно додати інсталяційний код.

Код встановлюється один раз, й у разі додавання нових попапів вони автоматично покажуться на сайті за заданим сценарієм.

Розглянемо, де розташований код підключення, як встановити й додати дозволені домени, а також як перевірити підключення.

У статті розглядаємо встановлення коду на зовнішній сайт, якщо ви цього не зробили під час створення проєкту або вам потрібно підключити додатковий домен. Якщо ви вже додали та перевірили встановлення коду на етапі створення проєкту і вам потрібен проєкт лише на одному домені, більше нічого не потрібно налаштовувати.

Додайте дозволені домени

Ви можете додати кілька сайтів до одного проєкту, щоб показувати віджет на різних сайтах і збирати статистику. Для цього в полі «Дозволені домени»(Allowed domains) додайте список доменів, на яких потрібно відображати сайт.

Рекомендуємо додавати кореневий домен. Ви можете вибрати, на яких сторінках відображати або приховувати попап у налаштуваннях умови показу.

Скопіюйте код віджету

Якщо під час створення проєкту ви вибрали «Встановити попап на сторонній сайт», то висвітиться код для встановлення на сайт. На етапі створення проєкту ви можете підключити перший сайт та перевірити його підключення.

Якщо ви вибрали «Встановити попап на сайт SendPulse», код не потрібно копіювати та встановлювати, він автоматично буде додано у вкладку «Довільний код» (Custom code).

Якщо вибрано «Пропустити перевірку» (Skip verification) або потрібно додати код до додаткового сайту, ви можете знайти його в налаштуваннях проєкту. Перейдіть у потрібний проєкт, у вкладку «Налаштування» (Settings) > «Код установки для сайту» (Site installation code).

Скопіюйте код із поля «Код встановлення» (Installation code).

Встановіть код на сайт

Ви можете вставити скрипт:

  • на всі сторінки свого сайту, де необхідний попап, перед тегом, що закриває </body>;
  • на всі сторінки свого сайту за допомогою Google Tag Manager;
  • файл, що підключається до всіх сторінок.

Якщо у вас немає доступу до адмінки або не знаєте, як це зробити, відправте код адміністратору сайту або програмісту.

Читайте також «Як додати попап в конструктор сайту».

Перевірте встановлення коду

Після вставки коду на сайт перевірте, чи правильно він працює. Перейдіть у потрібний проєкт, у вкладку «Налаштування» (Settings) > «Код установки для сайту» (Site installation code.).

У секції «Статус інтеграції» (Integration status) стоятиме посилання на ваш сайт і статус — «Підключено» (Connected) або «Не підключено»(Not connected).

Якщо ви додали код не під час створення проєкту або підключили додаткові домени, натисніть «Вказати сторінку для перевірки».

Введіть URL-адресу сторінки у форматі https://site.com/index.html і натисніть «Перевірити» (Verify).

Якщо ви набули статусу «Установка пройшла успішно» (Code found), вітаємо — код проєкту встановлено коректно й можна переходити до створення попапів.

Якщо система надала статус «Доступ закритий» (Code not found), можливо, на вашому сайті стоїть блокувальний JavaScript, який не дає провести перевірку, але ніяк не впливає на відображення віджету месенджера чи попапів на сайті.

Якщо інструменти SendPulse не відображаються, зверніться до адміністратора сайту або напишіть технічну підтримку. Можливо, у вас стоїть заборона на виконання сторонніх скриптів або настроєна Content Security Policy (CSP).

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як встановити попап та перевірити підключення"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні