Тригери запуску автоворонки

У SendPulse ви можете налаштувати запуск ланцюжка автоворонки по тригерах у сервісах Email, CRM, EDU та відправлення кастомної події.

Для старту ланцюжка обов'язково потрібна хоча б одна зі змінних email або phone. Після створення ланцюжка ви не можете змінити старт. 

За добу на старт всіх ланцюжків в акаунті можна додати до 100 000 контактів. Лічильник обнуляється щодня о 00:00 за часовим поясом в налаштуваннях акаунту.

Натисніть на категорію групи та виберіть тригер.

Тригер в email сервісі

Додавання підписника

З тригером «Додавання підписника» (Add subscriber) ланцюжок автоворонки запуститься по доданню підписника до обраної адресної книги. Виберіть адресну книгу, яка відстежуватиметься.

Додаватися адреси до книги можуть з різних місць: вручну при додаванні до книги, через інтеграції зі сторонніми ресурсами, безпосередньо через API метод «Додавання контактів», через форми підписки в сервісах email, сайтів та попапів, при додаванні підписника до чат-бота, при копіюванні або переміщення підписника в Automation 360.

Також можна повторно запустити автоворонки на всю адресну книгу. Читайте докладніше: «Як запустити авторозсилку за адресною книгою».

Крім того, ви можете обмежити кількість запусків сценарію та обрати періодичність запуску ланцюжка для повторюваних подій. Наприклад, якщо клієнт не оплатив своє замовлення на маркетплейсі в різних продавців, можна налаштувати старт автоворонки так, щоб не надсилати серії нагадувань про кинутий кошик для кожного замовлення окремо.

Активуйте опцію «Запускати, якщо контакт додано до ланцюжка повторно» (Start when contact is added to the flow again). У наступному полі оберіть частоту: «Кожного разу» (Everytime), «Раз на тиждень» (Once a week), «Раз на місяць» (Once a month), або «Налаштувати самостійно» (Custom), де можна обрати власну кількість днів.

Особлива дата 

Виберіть тригер «Особлива дата» (Special date), якщо потрібно запустити ланцюжок в дату певного значення змінної типу «Дата» в адресній книзі.

Таку умову старту використовують для розсилки клієнтам до особливої дати або сповіщення про закінчення підписки на ваш сервіс. Відповідно, у списку одержувачів має бути така змінна.

Вебхук контакт

Тригер старту серії за вебхуком контакту дозволяє працювати з підписниками, які вже якось відреагували на ваш лист з масової розсилки: відкрили або перейшли за посиланням.

Зміна змінної

За тригером «Зміна змінної» (Change variable) ланцюжок авторозсилки запуститься за зміною значення зазначеної змінної адресної книги.

Вам потрібно вказати адресну книгу та змінну, яка відстежуватиметься. Ви можете задати запуск ланцюжка за будь-якої зміни значення змінної або вказати конкретне значення.

Тригер в CRM сервісі

Створення угоди

З тригером «Створення угоди» (Create deal) ланцюжок автоворонки запуститься зі створення угоди в CRM.

Виберіть воронку та додайте додаткові умови відстеження: статус угоди та джерело.

Ви можете встановити обмеження на запуск ланцюжка. Наприклад, надсилати повідомлення з проханням залишити відгук не частіше, ніж раз на 30 днів, навіть якщо клієнт здійснює замовлення частіше.

Активуйте опцію «Запускати при повторному додаванні до адресної книги» (Start when contact is added to the flow again) та оберіть частоту: «Кожного разу» (Everytime), «Раз на тиждень» (Once a week), «Раз на місяць» (Once a month), або «Налаштувати самостійно» (Custom), де можна обрати власну кількість днів.

Також можна налаштувати запуск на всі контактні дані, які вказані в картці клієнта CRM, наприклад, на декілька номерів чи електронних адрес. Щоб надсилати повідомлення тільки основним контактам з картки в CRM, вимкніть функцію «Відправляти на всі email адреси або телефони контакта» (Send to all contact’s email addresses or phone numbers).

Зміна статусу угоди

З умовою «Зміна статусу угоди» (Change deal stage) ланцюжок авторозсилки запуститься за зміною статусу, наприклад, з «В роботі» на «Успішно завершена». Також ви можете додати параметр запуску ланцюжка, фільтруючи за типом угоди та джерелом додавання.

Тригер в EDU

Додавання студента

З тригером «Додавання студента» автоворонка запуститься після підтвердження реєстрації студента на вибраний курс. Студент може записатися на курс сам через сайт або студентів додасте ви та надішлете їм листи запрошення.

Отримання оплати від студента

За тригером «Отримання оплати від студента»автоворонка запускається після успішної оплати обраного курсу. Наприклад, за допомогою цього тригера ви можете надіслати студенту автоматичне повідомлення про успішну оплату, а потім з онбордингом.

Видача сертифіката студенту

З тригером «Видача сертифіката студенту» автоворонка запуститься після отримання сертифіката. Наприклад, завдяки йому ви можете привітати студентів з успішним завершенням курсу та повідомити, де завантажити сертифікат.

Закінчення курсу студентом

З тригером «Закінчення курсу студентом» автоворонка запуститься після виконання умов проходження курсу.Наприклад, ви можете привітати студентів із завершенням курсу та запропонувати пройти наступний.

Додавання нового уроку на курс

Використовуйте тригер додавання нового уроку, щоб миттєво сповіщати студентів про заняття, що відкрилися.

Тригер за подіями

Подія — це створений тригер старту ланцюжка, свого роду вебхук, який вам потрібно інтегрувати на своїй стороні та відправити в сервіс SendPulse для запуску ланцюжка.

Читайте докладніше «Як створити подію».

Виберіть подію, яка запустить автоворонки.

Також можна використовувати опцію «Використовувати змінні зі списку». Наприклад, якщо у вас немає можливості передати дані клієнта, ви можете взяти їх з адресної книги.

Контактні дані підписника в адресній книзі повинні збігатися з email або phone у події, щоб підставити значення змінних для контакту.

Перегляд статистики

Щоб переглянути інформацію про стартовий блок, вийдіть із редактора та у вкладці «Ланцюжок» (Flow) наведіть на стартовий блок. Ви побачите, скільки разів запустився ланцюжок.

Щоб переглянути детальну інформацію про блок, натисніть на блок. Праворуч відкриється бічна панель.

У першому блоці можна натиснути на ID блоку і перейти в налаштування редагування блоку.

Ви не можете змінити умову старту ланцюжка, але ви можете відредагувати супутні налаштування.

У другому блоці відображається детальна інформація щодо старту. Якщо старт по адресній книзі, то ви перейдете в потрібну адресну книгу, якщо за подією, то в налаштування події, а якщо CRM, то в потрібну воронку.

В останньому блоці відображаються контакти та дата, коли було запущено ланцюжок на контакт в останній раз. Ви можете також відфільтрувати результати та експортувати їх.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Тригери запуску автоворонки"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні