Час виконання елемента

Ви можете вибрати, коли саме має спрацювати елемент в ланцюжку, наприклад, відправити лист і повідомлення або фільтрувати дані контакту, незалежно від того, коли контакт дійшов до цього елемента.

Зверніть увагу, що для всіх параметрів часу виконання елементу за замовчуванням використовується часовий пояс із налаштувань вашого облікового запису. Якщо в налаштуваннях облікового запису не встановлено часовий пояс, час задаватиметься за UTC+0:00.

Якщо ви зміните часовий пояс після того, як контакт стане в чергу на виконання елементу, то відправка для цього контакту відбудеться за часовим поясом, який був встановлений на момент встановлення контакту в чергу.

Ви можете виставляти налаштування часу виконання елемента для наступних елементів: Email, Push, SMS, Messenger, Viber та Фільтр. Для елемента Умова можна виставити час очікування умови. Елементи Дія та Мета виконуватимуться без відстрочення дії.

Щоб виставити умову відправки, перетягніть елемент у робочу область та натисніть на нього. Праворуч відкриється панель налаштування елемента. Виберіть, коли виконувати елемент.

Одразу

Елемент виконається для контакту відразу, як контакт пройде ланцюжком до елемента.

За замовчуванням для всіх елементів встановлено час виконання елементу Через 30 хвилин. Також зверніть увагу, що після створення або редагування ланцюжка він відправляється на модерацію і не буде запущений доти, доки не пройде її.(Right away)

Через (After)

Елемент виконається для контакту через вказані хвилини, години або дні.

Для умови Через X днів ви можете додатково вказати точний час виконання.

Зверніть увагу: «Через 1 день у HH:MM» означає перехід після 23:59:59 до нової доби. Наприклад, якщо підписник потрапляє до елементу сьогодні, то елемент виконається завтра, тобто наступного дня.

Також враховуються пріоритетні дні відправки, встановлені в опціях авторозсилки.

В точний час

Елемент виконається у вказаний час.

Якщо під час того, як контакт потрапить до елемента, вказаний час уже минув, елемент виконається наступного дня у зазначений час.

Наприклад, якщо підписник потрапляє до елементу сьогодні о 16:00, а у вас виставлено в налаштуваннях 15:00, то елемент виконається завтра, тобто наступного дня о 15:00.

В точний час та дату

Элемент виконається у вказаний час та дату.

Налаштування працює лише з елементом Email.

Коли встановлюєте час спрацювання елементу, враховуйте, що не можна встановити час раніше, ніж за годину від поточного моменту.

Якщо час та/або дата не актуальні, коли контакт доходить до email елементу, то контакт не отримає email та продовжить рух ланцюжком. (Exact time and date)

Також для елемента Умова ви можете виставити час очікування отримання події або перевірки на виконання зазначеної умови: Доставлено, Відкриття, Перехід.

Зверніть увагу, що відлік часу відбувається з моменту, коли контакт надійшов у відстежуючий елемент умови. Тобто умова перевірятиметься рівно через 1 хвилину, 1 годину або 24 години (1 день) тощо.

Читайте докладніше: Умова в Automation 360.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Час виконання елемента"

  Оцінка: 5 / 5

  Назад

  Елементи Automation 360

  Далі

  Блок Email в Automation 360

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні