Як відправити розсилку в Viber

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

За допомогою майстра створення Viber розсилок ви можете створювати персоналізовані розсилки для сповіщення підписників про зміни у вашому сервісі або промоакції.

Також ви зможете інтегрувати Viber сервіс з вашим сайтом та налаштувати моментальну відправку підтвердження замовлення, реєстрації та інших подій. Для відправки транзакційних або тригерних Viber розсилок рекомендуємо використовувати метод API Створити Viber розсилку.

Перейдіть до розділу Розсилки та натисніть кнопку Надіслати Viber.

Виберіть відправника

Виберіть ім'я відправника, від якого буде надіслана розсилка.

Виберіть тип повідомлення

Виберіть тип повідомлення:

Системне Використовується для транзакцій (стан балансу, нарахування та списання грошей) та відправки сервісних повідомлень (нарахування або списання бонусів, доставка товарів, підтвердження замовлень, інші повідомлення). Для такого типу повідомлень використовується лише блок тексту, а також потрібна попередня реєстрація шаблону повідомлення.
Рекламне Використовується для відправки промо-матеріалів. У такий тип повідомлення ви можете додати додатково картинку та кнопку.

Виберіть одержувачів

Додайте номери телефонів одержувачів у міжнародному форматі вручну або виберіть список підписників з адресної книги у списку.

Ви також можете виключити отримувачів. Перейдіть до розділу Додаткові опції та позначте Виключити одержувачів. Виберіть адресну книгу або введіть телефони, які потрібно виключити з розсилки, які є у вибраному способі одержувачів.

Наприклад, якщо контакти в адресних книгах перетинаються, ви можете вибрати в одержувачах книгу А, і виключити з неї номери книги Б. Розсилка відправитьсятільки за тими одержувачами книги А, яких немає у книзі Б.

Додайте зміст повідомлення

Viber підтримує такі набори блоків повідомлень:

 • для системного — «текст» із попередньо зареєстрованого шаблону;
 • для рекламного — «текст», «текст + кнопка», «картинка», «картинка + кнопка + текст» (у додаткових опціях).

Для системного

Для системного повідомлення використовується лише блок тексту із попередньо зареєстрованим шаблоном.

Виберіть шаблон повідомлення. Замініть стандартні значення {{var}} на назви змінних. Вставте символи для розділення фраз.

Для рекламного

Текст

Введіть текст повідомлення. У тексті Viber допускаються будь-які символи юнікоду, зокрема російські та українські. Довжина повідомлення не може перевищувати 1000 символів.

Також можна додати емодзі в текст і форматувати текст. Щоб відформатувати текст, перейдіть до тексту та натисніть відповідний значок.

Якщо ви вибрали адресну книгу, ви можете персоналізувати повідомлення та додати змінні.

Зображення

Виберіть зображення. Максимальний розмір зображення 500 кілобайтів. Рекомендований формат зображення: квадратний, наприклад, 200px × 200px.

Кнопка

Для додавання кнопки позначте додаткові опції Action-кнопка.

Введіть текст, який відображатиметься на кнопці, та посилання на сторінку сайту, на яку користувачі будуть перенаправлені після натискання на кнопку.

Встановіть час життя повідомлення

Виберіть час життя повідомлення — період, протягом якого сервіс намагатиметься доставити повідомлення підписникам, які були недоступні на момент відправки. Мінімальне значення становить одну хвилину, а максимальне — 24 години.

Ви також можете активувати функцію Повторна відправка по SMS. У разі не відкриття повідомлення після закінчення часу життя повідомлення буде надіслано SMS. Виберіть ім'я відправника SMS та введіть текст повідомлення.

Виберіть час відправки розсилки

Ви можете надіслати розсилку відразу або запланувати її на певний час.

Налаштуйте поступову відправку

Виберіть одну з опцій поступової відправки: надсилати розсилку негайно всім підписникам або частинам протягом вибраної кількості годин. 

Рекомендуємо скористатися цією функцією, якщо ви надсилаєте розсилку на велику базу підписників. Так ви знизите навантаження на ваших співробітників, яким потрібно обробляти відгуки після повідомлень.

Перевірте повідомлення

Щоб переглянути, як відображатиметься повідомлення, натисніть кнопку попереднього перегляду повідомлення.

Якщо повідомлення відображається правильно, натисніть Надіслати.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як відправити розсилку в Viber"

  Оцінка: 4 / 5

  Далі

  Як створити шаблон повідомлення для Viber

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні