Як створити авторозсилку, що стартує за особливою датою

За допомогою SendPulse можна налаштувати автоматичну розсилку підписникам за особливою датою, зазначеною в адресній книзі. Надсилайте авторозсилки до днів народження ваших підписників, дати вебінару, з нагоди річниці реєстрації клієнтів або першої дати замовлення.

Створіть змінну

Перш за все, переконайтеся, що в адресній книзі створено змінну типу «Дата».

Якщо такої змінної немає, створіть її. Для цього перейдіть до розділу «Адресні книги» і натисніть «Створити змінну».

Введіть назву змінної та виберіть тип «Дата».

Натисніть «Додати».

Створіть авторозсилку

Перейдіть до розділу «A360» та натисніть «Створити автоворонку» (Create automation).

Вкажіть налаштування авторозсилки

Введіть назву авторозсилки, вкажіть відправника, підключіть аналітику, а також виберіть сторінку та мову форми відписки.

Налаштуйте старт серії

За стартом серії за особливою датою ланцюжок авторозсилки запуститься після того, як настане дата, зазначена в змінній контакту.

Виберіть адресну книгу та ім'я змінної з потрібною датою. Вкажіть, коли потрібно запускати серію — щороку або при настанні дати зі змінної.

Опція «Щорічно (в місяць і день)» означає, що ланцюжок повідомлень буде запускатися для контактів вибраної адресної книги щороку в дату, вказану в змінній. Опція «При настанні дати зі змінної» означає, що серія буде запущена в дату, вказану у значенні змінної один раз.

Крім того, можна налаштувати запуск ланцюжка авторозсилки до або після вказаної дати.

Позначте, чи потрібно зупинити серію за подією, а потім виберіть подію. Ви також можете зарахувати зупинку серії як конверсію.

Додайте елемент із надсиланням повідомлення

В Automation 360 ви можете надіслати повідомлення користувачу через пошту, SMS, Push та чат-бота.

Email

Перетягніть елемент «Email» у поле редактора та вкажіть час відправки стартового повідомлення. Введіть тему та прехедер повідомлення, додавши змінні з адресної книги. Виберіть шаблон. Додатково можна прикріпити файли до листа.

Докладніше про умови виконання блоку у статті «Час виконання елемента (блоку)».

SMS

Перетягніть елемент «SMS» у поле редактора та вкажіть час відправки стартового повідомлення. Введіть ім'я відправника та текст повідомлення. Ви можете персоналізувати текст повідомлення та вставити змінні.

Зверніть увагу, що для імені відправника можна ввести до 11 символів латинського алфавіту в комбінації з цифрами, включаючи пробіли. Цифри без букв не дозволені.

Додатково можна додати посилання відписки, при якій до поточної довжини тексту повідомлення буде додано від 23 до 25 символів.

Push

Перетягніть елемент «Push» у поле редактора та виберіть одержувачів push повідомлення. Вкажіть час відправки стартового повідомлення, заголовок та текст повідомлення, а також посилання на повідомлення. Вкажіть термін життя push повідомлення.

Зверніть увагу, що для відправки push повідомлення у підписника push повідомлень вибраного сайту має бути вказана така сама email адреса, як і у контакту в обраній адресній книзі. Читайте докладніше, як передавати email під час підписки на сайт, у статті «Як надсилати web push повідомлення в авторозсилках».

Додатково ви можете замінити стандартне зображення push повідомлення.

Messenger

Перетягніть елемент «Messenger» у поле редактора та вкажіть час відправки стартового повідомлення. Виберіть чат-бота, для якого ви бажаєте надіслати повідомлення.

Зверніть увагу: одержувач повинен бути підписаний на чат-бота, з якого ви надсилатимете йому повідомлення, а також мати email або номер телефону в «Аудиторії» вашого чат-бота. Докладніше про способи отримання додаткових змінних у статтях «Блок «Messenger» в Automation 360» та «Як керувати підписниками та їх даними в аудиторії чат-бота».

Виберіть дію: надіслати повідомлення або запустити ланцюжок.

Введіть текст повідомлення в блоці «Текст повідомлення». До тексту ви можете додавати змінні та емодзі.

Додайте додаткові елементи

Додатково ви можете додати інші елементи та урізноманітнити функціонал ланцюжка. Наприклад, ви можете додати елемент «Умова», щоб відстежувати відкриття та доставку листа, або елемент «Фільтр», щоб розгалужувати ланцюжок на гілки сценарію, залежно від значення змінних.

Запустіть ланцюжок

Після того, як ви закінчили налаштовувати ланцюжок, збережіть та запустіть його.

Як тільки настане дата зі змінної адресної книги вашого контакту, він отримає повідомлення.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як створити авторозсилку, що стартує за особливою датою"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні