Пріоритетний час відправлення авторозсилки

Щоб надсилати листи в авторозсилці лише у певні дні тижня, налаштуйте пріоритетний час відправлення.

Як працює пріоритетний час відправлення авторозсилки

Пріоритетний час працює, якщо для блоку повідомлення в ланцюжку встановлено час виконання дії «Через N днів» (After N days) або «В точний час» (At exact time).

Принцип роботи — після спрацьовування умови старту авторозсилки сервіс чекає N днів або N часу, потім відправляє повідомлення в найближчий день, який відповідає умовам, встановленим в опціях авторозсилки.

Якщо в ланцюжку кілька блоків повідомлень і лише для першого часу виконання дії встановлено через N днів, то перше повідомлення буде надіслано у пріоритетний час, а решта — відповідно до налаштувань кожного блоку повідомлення. Щоб усі повідомлення ланцюжка надсилалися у пріоритетний час, встановіть час виконання дії через N днів у кожному блоці.

Якщо встановлена відправка в точний час і в день виконання блоку цей час вже минув, то відправлення буде не в наступний день, а в день з пріоритетного часу.

Наприклад, сьогодні вівторок, ви виставили час відправки «15:00» для «Email» блоку.

Якщо підписник зайшов після 15:00 до блоку та немає пріоритетного дня відправлення, лист буде відправлено у середу о 15:00.

Якщо підписник зайшов після 15:00 і є пріоритетний день відправлення (наприклад, субота), то лист буде відправлено в суботу о 15:00.

Як налаштувати пріоритетний час відправки авторозсилки

Ви можете налаштувати пріоритетний час надсилання розсилки при створенні розсилки або відредагувати вже існуючу.

При створенні нової авторозсилки відкриється вікно на першому кроці створення розсилки, а в існуючій розсилці потрібно перейти в «Налаштування авторозсилки» (Automation options).

Розкрийте «Розширені настройки» (Advanced options). Виберіть дати та час, коли можна надсилати елементи авторозсилки.

Ви також можете виставляти дату та час відправлення в елементах авторозсилки. Читайте докладніше у статті «Час виконання елемента (елемента)».

Натисніть «Застосувати» (Apply) і продовжуйте створювати або редагувати ланцюжок. Потім збережіть ланцюжок.

У нашому прикладі ми налаштували авторозсилку з пріоритетним часом відправлення «Пн», «Ср», «Пт» о 10:00 та надсиланням листа «Через 3 дні». Таким чином, наприклад, якщо умова відправлення листа спрацює в п'ятницю о 14:00, лист буде надіслано наступного понеділка о 10:00.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Пріоритетний час відправлення авторозсилки"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні