Пріоритетний час відправлення авторозсилки

Щоб надсилати листи в авторозсилці лише у певні дні тижня, налаштуйте пріоритетний час відправлення.

Як працює пріоритетний час відправлення авторозсилки

Пріоритетний час працює, якщо для блоку повідомлення в ланцюжку встановлено час виконання дії Через N днів (After N days) або В точний час (At exact time).

Принцип роботи — після спрацьовування умови старту авторозсилки сервіс чекає N днів або N часу, потім відправляє повідомлення в найближчий день, який відповідає умовам, встановленим в опціях авторозсилки.

Якщо в ланцюжку кілька блоків повідомлень і лише для першого часу виконання дії встановлено Через N днів, то перше повідомлення буде надіслано у пріоритетний час, а решта — відповідно до налаштувань кожного блоку повідомлення. Щоб усі повідомлення ланцюжка надсилалися у пріоритетний час, встановіть час виконання дії Через N днів у кожному блоці.

Якщо встановлена відправка в точний час і в день виконання блоку цей час вже минув, то відправлення буде не в наступний день, а в день з пріоритетного часу.

Наприклад, сьогодні вівторок, ви виставили час відправки 15:00 для Email блоку.

Якщо підписник зайшов після 15:00 до блоку та немає пріоритетного дня відправлення, лист буде відправлено у середу о 15:00.

Якщо підписник зайшов після 15:00 і є пріоритетний день відправлення (наприклад, субота), то лист буде відправлено в суботу о 15:00.

Як налаштувати пріоритетний час відправки авторозсилки

Ви можете налаштувати пріоритетний час надсилання розсилки при створенні розсилки або відредагувати вже існуючу.

При створенні нової авторозсилки відкриється вікно на першому кроці створення розсилки, а в існуючій розсилці потрібно перейти в Налаштування авторозсилки (Automation options).

Розкрийте Розширені настройки (Advanced options). Виберіть дати та час, коли можна надсилати елементи авторозсилки.

Ви також можете виставляти дату та час відправлення в елементах авторозсилки. Читайте докладніше у статті Час виконання елемента (елемента).

Натисніть Застосувати (Apply) і продовжуйте створювати або редагувати ланцюжок. Потім збережіть ланцюжок.

У нашому прикладі ми налаштували авторозсилку з пріоритетним часом відправлення Пн, Ср, Пт о 10:00 та надсиланням листа Через 3 дні. Таким чином, наприклад, якщо умова відправлення листа спрацює в п'ятницю о 14:00, лист буде надіслано наступного понеділка о 10:00.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Пріоритетний час відправлення авторозсилки"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як переглянути статистику автоворонки

  Далі

  Як працює Аutomation 360, коли тариф закінчується

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні